Сергей Притула вспомнил о ярких моментах, которые он пережил вместе с папой

Певец Сергей Притула поделился трогательными воспоминаниями об отце.

В воскресенье, 20 июня, в Украине отмечают День отца. Ведущий Нового канала Сергей Притула поделился теплыми  воспоминаниями об отце и рассказал, как в детстве проводил лето с родителями. 

"Найяскравіші спогади - це, звісно, дитинство. Спільні поїздки на море, ловля креветок марлею. Це було таке не зовсім комфортне радянське дитинство, коли ти їдеш десь на Азовське море, живеш бозна в якому пансіонаті, береш електрокип’ятильник і в літровій банці кип’ятиш воду. Світла немає, жодних зручностей… - вспоминает Сергей Притула. - Але ти щасливий, бо з мамою і татом ви ловите крабів і креветок, потім варите їх тим же кип’ятильником у якійсь каструлі, яку десь наколядували."

притула с отцом

К сожалению, отец Сергея Притулы умер от рака в 2005 году. Но сын унаследовал его привычки. 

"Любов до подорожей мені, мабуть, передалася від батька - ми їздили в дуже тривалі поїздки, могли поїхати зі Збаража на берег Азовського моря, а це немалий шмат дороги, - рассказал ведущий Нового канала. - Зараз ловлю себе на тому, що люблю їздити за кермом на відстані в тисячу-півтори кілометрів. Поки їду, розсортовую всі щоденні думки, розкладаю всі турботи по поличках. Поки помандрував туди-назад, вирішив усі справи, хоча й добу не був в Києві."

притула с папой

Берегите своих родителей и не забывайте говорить им, как сильно любите, не только в праздники, но и без повода!

Источник

Ранее мы писали: