У Дніпрі провели круглий стіл на тему: «Молодь та "Бюджет участі " - перспективи розвитку»

26 серпня в Молодіжному центрі Дніпра відбувся круглий стіл на тему: «Молодь та "Бюджет участі" - перспективи розвитку». Мета заходу - розповісти молодим людям про переваги програми «Бюджет участі» та можливості подання і реалізації ініціатив.

«Наразі в місті триває V етап партиципаторного бюджетування.  З кожним роком популярність цієї програми серед містян зростає. Якщо в 2017 році за проєкти проголосували 37,5 тисяч мешканців міста, то у минулому ми отримали 105 тисяч голосів. При чому молодь відіграє не останню роль у «Бюджеті участі».  Так 30% усіх авторів поданих ініціатив - молоді люди віком до 35 років.  Також великий відсоток молоді і серед тих, хто голосує. Саме через таку активність ми зробили так, щоб голосувати та подавати свої ініціативи можна було вже з 16 років. Наразі ж через діалог ми дізнаємося більше про питання, які є актуальними для молоді, про їхнє ставлення до програми «Бюджет участі» та намітимо перспективи розвитку», - сказала заступниця  директора департаменту інноваційного  розвитку ДМР Ольга Коваль. 

Саме завдяки «Бюджету участі» було створено Молодіжний центр Дніпра. Він успішно функціонує вже більше 2-х років, надаючи розвитку багатьом іншим молодіжним проєктам та ініціативам. 

«Ми дуже задоволені, що в Дніпрі діє програма «Бюджет участі». Завдяки їй ми змогли отримати  кошти на загальну суму трохи більше 1 млн. грн. на реалізацію поданих проєктів. Ми зрозуміли,  що все можливо,  і ми теж можемо змінювати місто на краще. Тепер ми хочемо, щоб у Дніпрі з’явився молодіжний «Бюджет міста», який стосуватиметься розвитку та життя молоді в місті», - поділився враженнями учасник круглого столу Карен Агаджанян.