Дніпропетровська філія "Газмережі зробила заяву про оплату за розподіл газу

Дніпропетровська філія "Газмережі" повідомила важливу інформацію. Навіть якщо ви тимчасово не живете в оселі, газові мережі навколо неї продовжують працювати — і оплата за розподіл зберігається. Про це повідомляє Дніпровська порадниця.

Ми постійно обслуговуємо газопроводи, підтримуємо їх у безпечному стані та готовності до подачі газу, щоб у момент вашого повернення ви могли одразу користуватися газом — без очікувань і додаткових заяв.

Іноді можна почути, що борги нібито «зникають» або «заморожуються». Насправді це міф: заборгованість не скасовується й з часом може перейти в юридичну площину. Щоб уникнути зайвого фінансового навантаження, варто не допускати її накопичення.

Маєте запитання?

Звертайтеся до Центрів обслуговування клієнтів або телефонуйте до контакт-центру 0 800 303 104 — ми допоможемо розібратися.


Про випадки, в яких не нараховується оплата за розподіл газу, читайте на нашій сторінці в Facebook 

Нагадаємо, раніше ми писали

Безкоштовний електротранспорт та знижки на автобуси: хто з учнів Дніпра отримав нові пільги