Основні етапи оздоблювальних робіт: як правильно підібрати матеріали та виконавців
Оздоблювальні роботи роблять приміщення більш придатним для експлуатації, а також набагато приємнішим з естетичної точки зору. Щоб залишитися задоволеним результатом, потрібно вибрати хорошого виконавця і точно визначитися, яку обробку ви хочете. Для цього важливо дотримуватися основних етапів оздоблювальних робіт, про які ми поговоримо далі.
Перший етап: вибір відповідального виконавця
Щоб результат відповідав очікуванням, дуже важливо, щоб людина, яка виконує роботу, була професіоналом, а також була відкрита до зауважень і готовності їх виправляти. Сьогодні дуже легко вибрати працівників для оздоблювальних робіт навіть онлайн. Це можна швидко робити на цьому сервісі - kiev.kabanchik.ua/category/otdelochnye-raboty. На сторінці є контакти людей, які спеціалізуються на оздоблювальних роботах.
Уже після цього ви можете приступати до наступних етапів. Довіряйте тільки перевіреним майстрам у яких вже є рейтинг на сайті. Саме вони допоможуть розв'язати питання будь-якої складності і завжди підуть на бік клієнта. Ви отримаєте швидкий і максимально якісний результат. При цьому ціна питання буде обговорена заздалегідь, що дуже зручно для формування бюджету.
Вибір матеріалів
Залежно від того, яке оформлення буде в приміщенні, необхідно підбирати матеріали. Вони можуть бути основними і допоміжними, але обидві категорії необхідні.
Основні - це шпалери, фарба, підлогове покриття, наприклад. Допоміжні - клей, валики і пензлі, розчинники тощо. Варто звертати увагу виключно на якісні матеріали, які добре використовуватимуться в роботі та комбінуватимуться між собою. Таким чином можна забезпечити комфортний процес.
Щоб зрозуміти, яку кількість матеріалів купувати, потрібно чітко знати розміри приміщення і розуміти витрату матеріалів. З цим вам допоможуть консультанти в магазині або фахівці з оздоблювальних робіт.
Етапи самих оздоблювальних робіт
Оздоблювальні роботи можна розділити на чорнові та чистові. До чорнових належать:
- штукатурка;
- кладка;
- робота з гіпсокартоном;
- малярний етап.
Чистові вже включають інші роботи:
- монтаж стель;
- фарбування стін і стель;
- поклейка шпалер;
- кладка плитки;
- монтаж підлог.
Після цього вже встановлюється освітлення і проводяться інші роботи.
Чорнові роботи є підготовчими. Наприклад, малярний етап у чорнових роботах передбачає штукатурку і шпаклювання стін, а вже під час чистових робіт вони фарбуються.
Варіанти оздоблення стін можуть бути найрізноманітнішими: фарба, шпалери, дерев'яні панелі та інші. Для підлоги може використовуватися кахель, ламінат, лінолеум, ковролін і багато інших матеріалів.
В індивідуальному порядку зі своїм виконавцем замовник може обговорити всі ці моменти. Виконавець завжди знає, в якому порядку проводяться роботи, і зможе зробити все правильно, щоб замовник залишився задоволеним результатом.