Віктор Павлік 20 січня виступить у Дніпрі з культовими хітами і концертом «Різдвяні історії»

«Ти подобаєшся мені! Я по вікнах тебе малюю…»

20 січня о 18.00 у Палаці культури машинобудівників дніпряни та гості міста заспівають легендарні пісні разом із Віктором Павліком — співаком-романтиком, на хітах якого виросло ціле покоління.
Великий концерт, найромантичніші культові пісні, краса голосу і віртуозної живої гри запальних музикантів гурту Віктор Павліка «Тарам там», а також нові потужні прем’єри, написані за непрості 2 роки повномасштабної війни.

Цей концерт наповнить світлом усіх! Приходьте зігріватися серцем і заодно — підтримувати захисників, — запрошують  дніпрян організатори туру. — Новий тур 2024 «Різдвяні історії», із яким Віктор Павлік приїде у Дніпро, пройде на підтримку ЗСУ, тож ваші квитки стануть донатами і підтримкою воїнів, які щодня оберігають нашу Україну.

Концерт Віктора Павлика у Дніпрі

20 січня разом із дніпрянами народний улюбленець розділить свої відчуття та враження, спричинені досвідом крайніх двох років, а також зробить усе можливе, аби драйвом своїх пісень запалити кожного глядача, відновивши ваші моральні сили та віру у краще.

«Шикидим», «Ні обіцянок, ні пробачень», «Ти подобаєшся мені», «Яна», «Афіни, Київ і Стамбул», «Знайди мене», «Кохайте жінку», «Тарам там нема з ким» — заспіваємо разом всі хіти Віктора Павліка, що вже стали культовими, а також улюблені українські пісні «Білі черемхи», «Два кольори», «Чорнобривці» й «Червона калина», яку, до речі, Віктор Павлік із друзями співав ще з кінця 1970-х років.

Віктор Павлік — музична легенда української сцени і народний улюбленець, який уже понад 38 років утримує титул головного романтика країни. 
За свою багату творчу кар’єру Віктор Павлік виходив на найбільші сцени країни, брав участь та перемагав у престижних конкурсах та фестивалях, реалізував яскраві авторські проєкти, подарував шанувальникам десятки стовідсоткових хітів. 
Сьогодні в арсеналі Віктора Павліка близько 30 альбомів, а кількість проведених сольних концертів перевищує позначку в 4000 виступів в Україні та за кордоном.
Старі пісні — краще нових, вважає співак, втім зізнається, що навіть у нинішній важкий час війни народжуються глибокі прем’єри, які спонукають вірити у власні сили, рідну землю, світло, добро і Перемогу. 

Співаючи пісень, я лікую душі людям. За той час, що йде війна, я дав дуже багато концертів у різноманітних гуманітарних центрах, серед бійців… Я розумію, що це — моє покликання, моя місія, — говорить Віктор Павлік. — Дякую всім, хто у цей складний час знаходить можливість прийти на зустріч із піснею. Це дуже важливо. Адже коли ми разом, ми – сила! І разом наближаємо нашу Перемогу. А Перемога обов’язково буде за нами! Адже з нами Бог. А якщо з нами Бог, то хто проти нас?!

Концерт Віктора Павлика у Дніпрі

Приходьте наповнюватися романтикою і світлом, співати улюблені пісні та отримувати незабутні враження від спілкування з легендарним артистом 20 січня о 18.00 у Палаці культури машинобудівників на концерті Віктора Павліка у Дніпрі.

Квитки на концерт (від 230 грн) купуйте за цим посиланням https://dnipro.internet-bilet.ua/uk/event-scheme/71549/viktor-pavlik

Концерт Віктора Павлика у Дніпрі