Группа крови, обладатели которой подвержены самым опасным заболеваниям
События
Группа крови, обладатели которой подвержены самым опасным заболеваниям
Ученые Гарвардского университета провели научные изыскания, чтобы изучить влияние групп крови на здоровье человека.  Так, медики выявили что люди с 4-й группой крови входят в группу риска. У женщин с такой группой крови велик шанс…
В Днепре 21 ноября популярный трамвай изменит свой маршрут
События
В Днепре 21 ноября популярный трамвай изменит свой маршрут
Внимание, сегодня, 21 ноября, в Днепре трамваи маршрута № 17 изменят свой маршрут. Об этом корреспондент «Днепровской панорамы» из сообщения КП «Днепровский электротранспорт». Сегодня с 11:00 до 14:00 ч. трамваи № 17 будут осуществлять перевозки пассажиров сокращенным…
Вечерний улов спасателей из Днепра: в такое трудно поверить (Фото/Видео)
Происшествия
Вечерний улов спасателей из Днепра: в такое трудно поверить (Фото/Видео)
Вчера, 20 ноября, в Днепре спасатели доставали автомобиль из реки. Об это корреспондент «ДП» узнал на сайте ГУ ДСНС Украины в Днепропетровской области. Вчера в 15:35 в Службу спасения «101» поступило сообщение о том, что…
Через час в Днепре отключат воду из-за аварии: адреса
События
Через час в Днепре отключат воду из-за аварии: адреса
В Днепре 21 ноября отключат воду из-за аварийно-восстановительных работ. Об этом корреспондент «ДП» узнал в КП » Днепрводоконал». Водоснабжение будет отсутствовать с 10 до 19 часов. Список адресов: ул. Казакова, дома от № 3 до № 73;…
На Днепропетровщине в палисаднике нашли 4 трупа мужчин
Происшествия
На Днепропетровщине в палисаднике нашли 4 трупа мужчин
В одном из районов Кривого Рога в палисаднике полиция нашла 4 закопанных мужских трупа. Об этом корреспондент «ДП» узнал в пресс-службе Жовтневого районного суда Кривого Рога. «В очередном судебном заседании коллегией судей продлен срок действия меры пресечения…

Бюджет участі: головні досягнення Дніпра

Алина Таран
4 недели назад, 12:34

Бюджет участі у Дніпрі запровадили ще у вересні 2016 року. Наразі триває вже четвертий етап бюджетування громадських ініціатив. Понад 50 %, або 115, проєктів-переможців попередніх трьох циклів уже реалізовано, інша частина перебуває на стадії втілення. Про це під час пресконференції 22 жовтня повідомила кандидатка соціологічних наук, експертка у сфері регіонального та міського розвитку Надія Міхно.

Так, у 2019 році дніпряни подали 463 проєкти на загальну суму понад 191 млн грн. Авторами ініціатив стали 282 мешканці міста. Більшість проєктів стосується освітньої сфери (38 %), благоустрою та інфраструктури (21 %), а найменше – навколишнього середовища і телекомунікації (1-2 проєкти).

«Загалом динаміка впровадження «Бюджету участі» у Дніпрі є доволі позитивною. Так, за всі етапи проведення активні громадяни подали 1 267 проєктів. Цьогоріч кількість громадських ініціатив та авторів є рекордною – 463 проєкти та 282 автори. Цьогоріч це майже вдвічі більше, ніж кожного попереднього етапу бюджетування. Крім цього, наразі участь беруть вдвічі більше авторів, ніж торік, а також спостерігається найменший відсоток відхилених проєктів», – каже Надія Міхно.

Так, наприклад, мешканці житлового масиву Сокіл подали проєкт «Sokil Kids Track». Його співавтор Сергій Кочет каже, що мета – зробити майданчик, на якому діти зможуть їздити на велосипедах, самокатах або роликах.

«Зараз дуже багато дітей користуються сучасними електричними самокатами, велосипедами, роликами тощо. На житловому масиві немає майданчика з рівним покриттям, де б вони усі могли розважатися. Тому ми вирішили подати проєкт на «Бюджет участі». Сподіваємося, що його підтримають», – розповів Сергій Кочет. Експертка Надія Міхно також зазначає, що у порівнянні з 4-ма найбільшими містами України, де вже проведено три цикли «Бюджету участі» та триває четвертий (Київ, Львів, Одеса та Запоріжжя), Дніпро посідає передові позиції у питанні бюджетування громадських ініціатив.

Так, Дніпро посідає 2 місце за загальним обсягом поданих громадських проєктів за всі 4 цикли «Бюджету часті» – 1267. Найбільше проєктів подано у столиці – 4562. Далі йдуть Львів (931) та Запоріжжя (536). В Одесі ще триває подання на 4-й цикл, а загалом за попередні три на голосуванні були 483 проєкти.

Також Дніпро посідає 2 місце за кількістю реалізованих проєктів за три попередні етапи «Бюджету участі» (115). Найбільше їх втілено у Києві (303). Далі йдуть Львів (106), Запоріжжя (76) та Одеса (21).

Крім цього, Дніпро посідає 4 місце за питомою вагою реалізованих проєктів (50,4 %). Лідером за кількістю втілених відносно кількості ініціатив-переможців за три попередні етапи «Бюджету участі» є Запоріжжя – 100 %. Далі йдуть – Львів (66,7 %) та Київ (55,7 %). Найменший відсоток реалізованих проєктів в Одесі – 20,2%.

‡авантаженнЯ...

Оставить комментарий

Оставьте первый комментарий.

Читайте также