От коронавируса скончался выдающийся певец и композитор
DP-Life
От коронавируса скончался выдающийся певец и композитор
Из-за коронавирусной инфекции скончался еще один знаменитый человек. Не стало известного американского исполнителя и композитора Адама Шлезингера.  Основатель рок-группы Fountains of Wayne больше недели был в одной из престижных клиник Нью-Йорка, однако его организм не…
Как быстро похудеть на 20 кг: диета Магги
DP-Life
Как быстро похудеть на 20 кг: диета Магги
Диета Магги – одна из разновидностей яичной диеты. Причем ее название никаким образом не связано со знаменитыми бульонными кубиками, свое название она получила благодаря фамилии создательницы диеты. Диета рассчитана на 4 недели, ее меню является…
Инфляция в 2020 году: Кабмин дал неутешительный прогноз
События
Инфляция в 2020 году: Кабмин дал неутешительный прогноз
Кабинет министров Украины обнародовал обновленный макроэкономический прогноз, в котором повысил прогноз инфляции в 2020 году с утвержденных ранее 5,6% до 11,6%. Соответствующее постановление правительства №253 опубликовано на правительственном портале. Обновленный макропрогноз гласит, что уровень безработицы составит 9,4%,…
Какие сны видят люди в разном возрасте: комментарий психологов
События
Какие сны видят люди в разном возрасте: комментарий психологов
Психологи и нейробиологи рассказали, как отличаются сны людей, пребывающих в разных возрастных категориях. По словам специалистов, самые маленькие добровольцы рассказали, что чаще всего видят во сне членов своей семьи, а также друзей, пишет changeua.com. Кроме того,…
Киевстар предупреждает о неприятности: связь может пропасть
Не пропустите новости
Киевстар предупреждает о неприятности: связь может пропасть
Киевстар предупредил о том, что в некоторых населенныцх пунктах может пропасть связь. Об этом корреспондент Днепровской панорамы узнал из сообщения на официальном сайте Киевстар. Временные перебои со связью Как сказано в заявлении, с 5 апреля…

Борис Філатов: Дніпро – єдине українське місто, де навчання управителів ОСББ і ЖБК фінансують коштом муніципального бюджету

Алина Краснова
1 месяц назад, 17:33

Нині у Дніпрі фактично чверть багатоквартирних будинків є ОСББ і ЖБК. Щоб допомогти управителям навчитися успішно вести справи домів і захищати їх інтереси, з 2018 року мерія проводить навчальні семінари.

Такий досвід для країни є унікальним, адже нині лише у Дніпрі навчання управителів ОСББ і ЖБК фінансують коштом муніципального бюджету.

«Це – дуже важлива програма. Ми будемо додатково ще виділяти на неї кошти. У нас вже є близько пів сотні заявок на наступні семінари. Чим більше активних і самоорганізованих громадян братимуть участь у житті міста, тим більше воно розвиватиметься і ставатиме комфортнішим. Ця програма для мене буде пріоритетною і надалі», – сказав міський голова Дніпра Борис Філатов 4 березня під час вручення представникам ОСББ і ЖБК свідоцтв про проходження ними навчальних курсів.

Загалом учасниками таких семінарів у Дніпрі стали вже 400 представників ОСББ і ЖБК. Лекції для них проводять фахівці мерії, Університету митної справи та фінансів, Придніпровської державної академії будівництва та архітектури, а також залучені експерти з Харківського національного університету міського господарства ім. Бекетова.

Представникам об’єднань домовласників розповідають, як вирішувати різні правові та організаційні питання, навчають бухгалтерської справи тощо. У той час, як вартість подібних приватних курсів стартує від 6 тис. грн, тут комплекс навичок управителі отримують безкоштовно.

Свідоцтва про підвищення кваліфікації слухачам семінарів вручають лише за умови успішного навчання та складених підсумкових іспитів.

Представниця ОСББ «Ялинка-104» (ОСББ «Суворова») Ірина Покатиренко – одна з відмінниць. Розповідає: курси допомогли їй отримати не лише теоретичні знання, а й навчили будувати комунікацію з мешканцями дому та представниками комунальних служб.

«Будинок – це не тільки стіни та вікна, передусім – це мешканці. ОСББ дуже зближує нас, люди з великим задоволенням беруть активну участь у конкурсах співфінансування або у бюджеті участі», — зазначила Ірина Покатиренко.

Нагадаємо також, що цьогоріч з ініціативи міського голови Бориса Філатова програму співфінансування ОСББ і ЖБК збільшили ще на 10 млн грн.

Telegram-канал Карантин ДНЕПР — канал официальных новостей о коронавирусе и карантине в Днепре
Присоединяйтесь https://t.me/karantindnepr

Читайте все новости по теме «Коронавирус Днепр» на сайте «Днепровская панорама»

Читайте также