Борис Філатов привітав військовослужбовиць Дніпра з прийдешнім Міжнародним жіночим днем

Алина Краснова

Напередодні Міжнародного жіночого дня, який відзначається 8 березня, до мерії Дніпра запросили військовослужбовиць різних частин, а також Центрального територіального управління Національної гвардії України і полку патрульної служби поліції особливого призначення «Дніпро-1». Жінок, котрі мають звання від старших солдаток до підполковниць, привітав міський голова Борис Філатов.

Він також наголосив: такі зустрічі у мерії мають стати традицією. 

«Хотів би привітати вас зі світлим святом весни. Побажати вам простого людського щастя. Щоб вас ніхто не розчаровував, щоб не хворіли діти. Передавайте вітання рідним і близьким. Для нас, чоловіків, ви завжди залишаєтеся жінками – незалежно від того, чи ви військовослужбовиці, чи поліцейські, або працівниці ДСНС. Тож усього вам найкращого», – сказав Борис Філатов під час урочистої зустрічі 6 березня.

Міський голова вручив дев’ятнадцятьом військовослужбовицям квіти та подарунки. 

Загалом нині у Збройних силах України на різних посадах проходять службу понад 20 тис. військовослужбовиць.

Світлана Галайчук нині є сержанткою Центрального територіального управління Національної гвардії України. До військових лав вона пішла з початком війни на сході країни – у 2014 році. У 2017-му Світлана Галайчук понад місяць пробула на фронті в районі Маріуполя. Розповідає: часом жінкам, як і чоловікам, буває важко, але службу несуть на рівних. 

«Я працюю у такому колективі, де чоловіки цінують нас. Усі абсолютно. Немає такого, щоб хтось намагався принизити або були якісь утиски. Навпаки: завжди підтримають, допоможуть», – сказала Світлана Галайчук. Вона також додала, що запрошення до мерії напередодні весняного свята для неї стало приємною несподіванкою.

Присоединяйтесь также к Днепровской Панораме в Google News. Следите за последними новостями!Присоединиться
Читайте также