“Це був замах на вбивство”, – активіст з Дніпра розкрив подробиці нападу

Мария Леонова

На думку Олександра Юровських, на якого напали 4 листопада в Дніпрі, його хотіли вбити. У коментарі «СтопКор» він заявив про намір домогтися перекваліфікації справи на замах на вбивство, аргументуючи це тим, що нападники навіть не ховали облич.

«Наступного тижня я випишусь із лікарні та клопотатиму про перекваліфікацію справи на замах на вбивство. Мене били металевою арматурою по голові, крім того, були без балаклав, тобто не боялися, що я можу їх впізнати. Відповідно, мене планували вбити, а не налякати. Хочу додати, вони мене не залякають», – повідомив активіст.

Наразі правоохоронці інкримінують нападникам статтю 296 ч. 4 «хуліганство». За його активіста, від смерті його врятували випадкові свідки події.

«Мені завдали декілька ударів по голові, я втратив свідомість. Ситуацію врятували перехожі, які надали першу допомогу, а також викликали поліцію та швидку допомогу», – зазначив Олександр в коментарі «СтопКору».

Олександр Юровських – лідер ГО «Народний трибунал». Останнім часом організація проводила акції протесту проти родини Мішалових, які давно «дерибанять» міський бюджет Дніпра та не соромляться світитися у брудних корупційних схемах. Саме їх активіст підозрює у замовленні нападу та зазначає, що учасникам акцій неодноразово надходили погрози.

«Я підозрюю, що за цим стоїть родина Мішалових. Ми проводили акції, після яких деяким з моїх активістів погрожували фізичною розправою. Імен назвати не можу через ситуацію, яка склалася».

Наразі правоохоронці інкримінують нападникам статтю 296 ч. 4 «хуліганство». Сам постраждалий вважає таке рішення несправедливим.

Крім того, в ході спілкування з’явилася цікава деталь: коли активіста посадили у «швидку», медсестра-санітарка одразу його сфотографувала. Мотиви працівниці «швидкої» наразі невідомі, однак фото миттєво оприлюднили місцеві ресурси.

Присоединяйтесь также к Днепровской Панораме в Google News. Следите за последними новостями!Присоединиться
Читайте также