Дніпро вшановує пам’ять загиблих учасників бойових дій на території інших держав

Христина Непорочна

Зранку 15 лютого у Дніпрі біля пам’ятника загиблим воїнам-інтернаціоналістам «Вибух пам’яті» зібралися кілька сотень містян. До Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав і 31-ї річниці виведення військ з Афганістану тут провели урочисту церемонію покладання квітів.

Як напередодні наголосив міський голова Борис Філатов, котрий також прийшов віддати шану полеглим воїнам, для територіальної громади Дніпра важливо зберігати пам‘ять про ці події, адже війна в Афганістані червоною ниткою пройшла крізь життя міста. Після церемонії покладання квітів мер поспілкувався з ветеранами та родичами загиблих військових.

У пам’ятному заході також взяли участь представники профспілок, громадських організацій, облдержадміністрації, керівники силових структур і об’єднань ветеранів Афганістану. Парадним строєм набережною пройшли і українські військові підрозділи.

Як відомо, у Дніпрі мешкають майже 3,5 тис. воїнів-інтернаціоналістів. Днями Борис Філатов оголосив про виділення приміщення під Спілку ветеранів Афганістану.

Присоединяйтесь также к Днепровской Панораме в Google News. Следите за последними новостями!Присоединиться
Читайте также