Влад Яма «отрастил» волосы во время карантина (Фото)
DP-Life
Влад Яма «отрастил» волосы во время карантина (Фото)
Танцор и судья телепроектов 37-летний Влад Яма опубликовал фотографию, поразившую поклонников. На ней Влад с волосами на голове. Снимок шоумен опубликовал в своем Іnstagram, пишет Газета. На нем Влад в стильной рубашке и с серебряным крестиком на…
6 апреля Иакова и Захара: что нельзя делать ни в коем случае
DP-Life
6 апреля Иакова и Захара: что нельзя делать ни в коем случае
6 апреля чтят святых Иакова и Захара. Этот день также посвящен подготовке к великому празднику Благовещения. Именины отмечают: Артем, Захар, Петр, Яков. Народные приметы на 6 апреля – Если ночью не слишком холодно, то весна…
Какие предприятия работают на карантине: список
События
Какие предприятия работают на карантине: список
Кабинет министров расширил список предприятий, которые могут работать во время общенационального карантина. Речь идет о внесенных изменениях в постановление КМУ №211 «О предотвращении распространения на территории Украины острой респираторной болезни COVID-19, вызванной коронавирусом SARS-CoV-2», передает UBR.…
На каком боку правильно спать: рекомендации врачей
DP-Life
На каком боку правильно спать: рекомендации врачей
Проблемы со сном становятся все более распространенными. Если вы плохо спите, вы увеличиваете риск депрессии, высокого кровяного давления, большого стресса и увеличения веса. В то время как специалисты рекомендуют спать 7-8 часов в сутки, есть…
Мифы о коронавирусе: новые факты от врачей
События
Мифы о коронавирусе: новые факты от врачей
Коронавирус COVID-19 обрастает множеством мифов относительно лечения и распространения инфекции. Коронавирус COVID-19 во всем мире уже выявили у более 700 тысяч человек, 34 тысячи умерли. При этом многие до сих пор верят, что чеснок может…

«Дніпрогаз»: для кого діятиме мінімальна плата за доставку

Анатолий Пархоменко
3 недели назад, 17:19

«Дніпрогаз»: для кого діятиме мінімальна плата за доставку

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), затвердила мінімальний розмір плати за доставку газу.

Рішення торкнеться нових споживачів, домогосподарств, які споживають газ менш ніж 9 місяців або які не користувались блакитним паливом. Розмір мінімального платежу у Дніпрі та Дніпровському районі у першому півріччі 2020 року становитиме від 2,15 грн до 17,27 грн на місяць.

Зміни діють з 1 січня 2020 року. Про це під час прямої телефонної лінії 18 березня повідомив начальник управління зовнішніх комунікацій АТ «Дніпрогаз» Микита Лучкін.

Розмір мінімальної плати в залежності від наявності газового обладнання буде розраховуватись наступним чином:

  • домогосподарство з газовою плитою — 39 куб. м * 0,66 грн / 12 міс = 2,15 грн на місяць;
  • домогосподарство з плитою та газовою колонкою — 126 куб. м * 0,66 грн / 12 міс = 6,93 грн на місяць;
  • домогосподарство з автономним опаленням — 314 куб. м * 0,66 грн / 12 міс = 17,27 грн на місяць.

Згідно з Постановою НКРЕКП від 24 грудня 2019 р. № 3017 затверджено: на період з 1 січня 2020 року до 30 червня 2020 року включно тариф на послуги розподілу природного газу – у розмірі 0,66 грн за 1 кубометр на місяць з ПДВ; на період з 1 липня 2020 року тариф на послуги розподілу природного газу – у розмірі 0,77 грн за 1 кубометр на місяць з ПДВ.

«Оновлені рахунки споживачі отримають у квітні поточного року. Тим, хто вже сплатив по квитанціях в січні та лютому, буде здійснено перерахунок. Кошти залишаться на особових рахунках споживачів. Для цього не потрібно писати окремих заяв до газової компанії та звертатись до контакт-центру.

Для розрахунку мінімальної плати за доставку для домогосподарств НКРЕКП використала чинні норми споживання газу. Вони розраховані на підставі постанови Кабінету Міністрів України від 27 лютого 2019 року № 143 «Питання споживання природного газу», – зазначив Микита Лучкін.

Розмір мінімальної плати для домогосподарств, які використовують газ комплексно, розрахована з середньомісячного обсягу споживання у міжопалювальний період.

Раніше для цієї категорії споживачів вартість плати за доставку розраховувалась на квадратуру помешкання або будинку. Також представник «Дніпрогазу» зазначив, що на період загальнонаціонального карантину, до 3 квітня, центри обслуговування не прийматимуть клієнтів.

Усі запитання оброблятимуть онлайн або за телефонами: 067 62 63 104 та 056 78 78 104. Оператори контакт-центру працюють щодня, без вихідних, з 8:00 до 20:00.

В Днепре в связи карантином по-новому выстраиваются очереди в аптеку (Фото)

Telegram-канал Карантин ДНЕПР — канал официальных новостей о коронавирусе и карантине в Днепре
Присоединяйтесь https://t.me/karantindnepr

Читайте все новости по теме «Коронавирус Днепр» на сайте «Днепровская панорама»

Читайте также