Дніпровські танцюристи тріумфували у Китаї (Фото)

Редакция Днепровской Панорамы

d3ahv-tp4gxfhh4gduh0kxb1ohbzkdersm7ktwg3_u2xb4yva_9-mzcddwww4krbyh2ektogydw.jpg

2 жовтня у Пекіні завершився відкритий чемпіонат світу з бальних танців. За першість боролися 19 пар із різних куточків планети. Чотирьохкратними чемпіонами світу у двох вікових категоріях стали юні жителі Дніпра — Єгор Палюра і Софія Дзюба.

9-річний Єгор та 8-річна Софія тренуються у відомих танцюристів з Дніпра Микити Круковського і Аліси Кадаєвої. На Чемпіонаті наші земляки боролися з 18 парами з Росії, Казахстану, Ізраїлю, Молдови, Китаю, США, Румунії, Словенії та Польщі. Танцюристи стали кращими в чотирьох програмах і двох вікових категоріях — до 9 років і з 10 до 11 років.

«Такий успіх став можливий завдяки щоденним наполегливим заняттям і постійній участі у турнірах для відпрацювання нових програм», — розповідає тренер Аліса Кадаєва. У своєму юному віці хлопці є фіналістами чемпіонату України, чемпіонами Чемпіонату Республіки Білорусь, переможцями турнірів у Туреччині та Італії. Наступний пункт призначення танцюристів — Великобританія. «Навесні Єгор і Софія летять в Блекпул, де у складі збірної України змагатимуться на командному чемпіонаті світу з танців», — додала Аліса Кадаєва.

Присоединяйтесь также к Днепровской Панораме в Google News. Следите за последними новостями!Присоединиться
Читайте также