Зеленский сделал важнейшие назначения: от них зависит очень многое
Не пропустите новости
Зеленский сделал важнейшие назначения: от них зависит очень многое
Президент Украины Владимир Зеленский сформировал делегацию для участия в работе сессии Генеральной ассамблеи ООН. Об этом говорится в распоряжении №336/2019-рп, размещенном на сайте главы государства. Так, главой украинской делегации назначен министр иностранных дел Украины Вадим…
20 сентября: что обязательно нужно сделать, приметы и суеверия, именины
DP-Life
20 сентября: что обязательно нужно сделать, приметы и суеверия, именины
20 сентября – это 263-й день года по григорианскому календарю. Именинники – Иван, Лука, Макар. Во всем мире отмечают День бестраншейных технологий. Народные приметы на 20 сентября Много шелухи на луке – зима будет суровой.…
В Днепре ПриватБанк оцепила толпа митингующих в касках: чего они хотят (Видео)
Не пропустите новости
В Днепре ПриватБанк оцепила толпа митингующих в касках: чего они хотят (Видео)
Сегодня в  Днепре, 20 сентября, с 7:45 утра около 500 митингующих окружило здание главного офиса ПриватБанка. Об этом корреспонденты «Днепровской панорамы» узнали в Facebook от пользователя Inna Muzychuk. В Днепре сегодня утром 10 автобусов с рабочими Никопольского…
Под Днепром жители сделали невероятное: «Сказочный городок!» (Фото)
Не пропустите новости
Под Днепром жители сделали невероятное: «Сказочный городок!» (Фото)
В Соцсети пользователи восхищаются детской площадкой, которую местные жители построили буквально из ничего. Об этом сообщается в группе «Синельникове.Корисні Новини.» в Фейсбук. Эта площадка находится в Синельниково на ул. Глинки за газовой конторой. «Сказочный городок, молодцы. Это…

Дніпровський фронт: атовці продовжують боротьбу

4 недели назад, 19:29

У Дніпрі багато-які комунальні підприємства міської ради очолюють ветерани АТО. У вирішальний момент для країни вони стали на захист її суверенітету та цілісності. А зараз, повернувшись до мирного життя, продовжують боротьбу у тилу, взявши на свої плечі нелегкі завдання у структурах місцевої влади. Один з таких – директор комунального підприємства «Центральний парк культури та відпочинку ім. Т. Г. Шевченка» Олександр Буйволюк. Він брав участь у Майдані, а в 2014-2016 роках – в АТО. Зараз чоловік налаштований на зміни, конструктивну, аналітичну роботу, у тому числі з громадою. Мета – зробити парк ім. Шевченка однією з перлин Дніпра.

«Коли воював, не вважав це чимось героїчним, а навпаки, героями вважав тих людей, які працюють саме у тилу, зокрема волонтерів. Вони, окрім своїх сімей, опікуються бійцями, їхніми родинами. Після демобілізації повернувся керувати іноземним підприємством і зрозумів, що мені це нецікаво, хоч і прибуткова справа. Одразу погодився на пропозицію від мера Бориса Філатова очолювати одне із комунальних підприємств – парк ім. Шевченка. Сприйняв цю пропозицію як виклик змінити на краще щось тут, у тилу. Загалом, та робота, яку ми ведемо сьогодні, – це й опіка за місто, за того хлопця, який зараз боронить нашу державу, і тих, хто, на жаль, не повернувся з війни», – розповів 22 серпня під час пресконференції, яку приурочили до Дня Незалежності, Олександр Буйволюк.

Також серед тих ветеранів АТО, хто очолює комунальні підприємства міської ради, – Ігор Куліковський. Він є директором КП «Патріот». Чоловік згуртував колектив, який теж на 99% складається із людей, які брали участь в АТО або були чи є волонтерами.

«Повернувшись з АТО, розумів, що необхідно продовжувати захищати, розвивати країну, місто у тилу. Вийшли з пропозицією до Бориса Філатова створити комунальне підприємство «Патріот». Попередньо провели моніторинг по школах з викладання предмета «Захист Вітчизни» й у результаті – запропонували у своїй роботі навчати тих напрямків, які не охоплені у шкільному предметі, тобто надавати додаткову інформацію. Словом – займаємося військо-патріотичним вихованням молоді. Маємо вже вихованців, які перекваліфікувалися, здобули знання і навички військові справи на наших навчаннях і зараз разом з іншими бійцями беруть участь в операції об’єднаних сил», — сказав Ігор Куліковський.

КП «Патріот» тісно співпрацює з комунальним підприємством міської ради «Госпітальєри Дніпра», основна робота якого – навчання з надання домедичної допомоги. Нині виконувач обов’язків директора цього підприємства — Олександр Сивирин, медик за освітою.

Він підкреслив: «Інструктори підприємства – це добровольці волонтерського медичного батальйону «Госпітальєри». На час відпусток вони беруть активну участь у ротаціях. Наші екіпажі стоять на позиціях. Загалом інструктори підприємства вже встигли провести навчання з надання домедичної допомоги для понад 3 тис. містян (це медичні працівники та педагоги). Навчаємо за відповідними європейськими протоколами. Завдяки фінансуванню з міського бюджету маємо усе необхідне обладнання, наприклад, манекени та інше витратне приладдя. Робота триває».

Атовець, директор комунального підприємства «Центральний парк культури та відпочинку ім. Т. Г. Шевченка» Олександр Буйволюк, підсумовуючи, додав: «Ми усі мусимо пам’ятати, що війна в країні триває. Щоб її виграти – повинні мати міцно збудований, злагоджений тил. Тому – подалі від популізму, словесних заяв, а більше щоденної роботи, яка допоможе нам вийти переможцями».

Оставить комментарий

Оставьте первый комментарий.

Читайте также