В Днепре полностью запретят вырубку деревьев, — Филатов
Не пропустите новости
В Днепре полностью запретят вырубку деревьев, — Филатов
Мэр Днепра Филатов сообщил, что сегодня на сессии горсовета будет принято решение о полном моратории на вырубку деревьев в городе. Об этом корреспондент «ДП» узнал на его странице в Facebook. «Упреждая возможные спекуляции со стороны…
Завтра в Днепре запускают бесплатный речной транспорт: откуда и во сколько (Фото)
Не пропустите новости
Завтра в Днепре запускают бесплатный речной транспорт: откуда и во сколько (Фото)
Городской голова Днепра Борис Филатов заявил, что с 25 июля в Днепре будет ходить бесплатное речное такси с левого берега на правый и наоборот. Днепрян будут перевозить два катера. Об этом он сообщил на своей…
Как сейчас выглядит Новый мост Днепра с высоты птичьего полета (Видео)
Не пропустите новости
Как сейчас выглядит Новый мост Днепра с высоты птичьего полета (Видео)
В сети появилось видео Нового моста Днепра с высоты птичьего полета после вынужденного закрытия на ремонт. Запись корреспондент «ДП» нашел на канале Александра Козика. Напомним, что во время визита Зеленского в Днепр, мэр и президент заключилипари,…
Смерч атаковал Днепр и Павлоград: вихрей все больше и больше (Видео)
Не пропустите новости
Смерч атаковал Днепр и Павлоград: вихрей все больше и больше (Видео)
Два смерча заметили на Днепропетровщине. На жилмассиве Северный в Днепре воронка образовалась рядом с авторынком. Ее сняли на видео местные жители. Вихрь поднял столб пыли, но вскоре растворился. Еще один возник вчера в поле под…
Черное море зовет на отдых: 10 главных курортов Одесской области, цены и сервис
DP-Life
Черное море зовет на отдых: 10 главных курортов Одесской области, цены и…
На Черноморском побережье расположено большое количество мест, где можно отдохнуть. Люди часто отдают предпочтение «именитым» курортам, но выбор намного больше.  Об этом корреспонденты «Днепровской панорамы» узнали на сайте mandria.ua Затока Затока – поселок городского типа, находящийся…

Гострі дискусії, «фейсбучна» доріжка та знайомства «в реалі»: В Дніпрі стартував третій фестиваль блогерів «Дніпровський пост»

1 месяц назад, 21:40

14 червня в Дніпрі стартував Всеукраїнський фестиваль блогерів «Дніпровський пост». Цьогорічне зібрання володарів думок у соцмережах буде наймасштабнішим. Впродовж трьох днів фестивалю на трьох різних локаціях з’являться близько сотні учасників.

Нинішній «Дніпровський пост» також суттєво змінив формат: окрім популярних авторів у мережі Facebook запросили також найзатребуваніших користувачів Instagram і Youtube. Вони працюватимуть на різних локаціях. Фестиваль є частиною програми «Культурна столиця».

Водночас для організації залучили винятково приватні інвестиції. За словами представників команди мера Дніпра Бориса Філатова, деякі блогери мають подекуди протилежні погляди на життя, тож впродовж фестивалю очікують не лише обговорення найгостріших суспільно-політичних тем, а й так зване протистояння соцмереж, під час якого блогери «різних світів» випробують себе в амплуа одне одного.

«Коли люди живуть, пишуть і самореалізуються, значить ідея збирати їх у прекрасному місті буде живою завжди. Завтра пролунає гімн, котрий, я сподіваюся, об’єднуватиме цю тусовку. Найвища мета фестивалю – всі люди, які хочуть вплинуть на світ у віртуалі, мають зустрітися в реалі», – сказав співзасновник фестивалю, голова Художньої ради при міському голові, заслужений діяч мистецтв України Григорій Гельфер.

«Наскрізною» темою третього «Дніпровського посту» буде чорне й біле – як символ поляризації суспільства не лише щодо політики, але й інших сфер життя. Впродовж трьох днів вхід на всі локації буде вільним. Найбільш розлогою є платформа Facebook. Усі три дні вона працюватиме в Музеї українського живопису (площа Троїцька, 5а). Тут обговорюватимуть останні зміни в політичній площині, події на Сході, інформаційну війну, а також аналізуватимуть реформи в країні.

«Я вперше на фестивалі блогерів. Чула про нього всі три роки. І вперше в Дніпрі. Тут моя аудиторія. Вони прийшли, зі мною спілкуються. Впізнали. Я анонсувала, казала де мене шукати. Люблю, коли є можливість поспілкуватися з аудиторією. І почала вірити в те, що треба переходити в офлайн. Я приїхала, тому що мені важливо ділитися своїми думками, слухати думку інших. Багато спікерів, яких мені цікаво буде послухати», – зазначила авторка публіку «Рагу.лі» Таня Микитенко.

Уже завтра, 15 червня, всіх охочих запрошують до клубу Bartolomeo ( вул. Набережна Перемоги, 9Б), де працюватиме другий майданчик – Lifestyle. Тут можна буде почути про тенденції подорожей, моди, краси та харчування тощо. Останнього дня фестивалю, 16 червня, в середмісті Дніпра (площа Героїв Майдану) облаштують майданчик Citystage. Серед тем тут заявлені родина та здоровий спосіб життя. Слідкувати за вікендом Фестивалю блогерів можна тут:

Другий день https://www.youtube.com/watch?v=8Imy5mSC-lE

Третій деньhttps://www.youtube.com/watch?v=HklD1CBxw9k

Оставить комментарий

Оставьте первый комментарий.

Читайте также