Крупное промышленное предприятие передало медоборудование инфекционной больнице в Днепре для борьбы с коронавирусом
События
Крупное промышленное предприятие передало медоборудование инфекционной больнице в Днепре для борьбы с…
Инфекционная больница № 21 в Днепре, которая определена опорной в борьбе с коронавирусной инфекцией, получила 30 медицинских электроотсасывателей. Оборудование передала компания «Интерпайп», откликнувшаяся на призыв мэра Днепра Бориса Филатова объединиться в борьбе с эпидемией нового…
Очередей на украинской границе нет, — Госпогранслужба
Не пропустите новости
Очередей на украинской границе нет, — Госпогранслужба
На сегодняшнее утро на границе нет ни очередей лиц, путешествующих собственным транспортом, ни тех, кто прибыл в пункты пропуска пешком. Коронавирус в Украине: туристов из Бали принудительно за деньги отправляют в обсервацию Об єтом сообщает РБК-Украина со…
В АТБ без масок не пускают: что нужно знать покупателям
Не пропустите новости
В АТБ без масок не пускают: что нужно знать покупателям
Коронавирус в Украине. В связи с карантином компания «АТБ-Маркет» вводит ограничения относительно посещения магазинов торговой сети «АТБ» без средств индивидуальной защиты. Выполняя решение областных, городских и поселковых советов и усиливая меры противодействия распространению коронавирусной инфекции,…
Коронавирус в Украине: туристов из Бали принудительно за деньги отправляют в обсервацию
События
Коронавирус в Украине: туристов из Бали принудительно за деньги отправляют в обсервацию
В Украину прилетел очередной самолет из Индонезии с украинцами. Об этом корреспондент «Днепровской панорамы» узнал на фейсбук странице Виталия Нужненко. Тестов на вирус — нет. Есть билеты за 1000-1500$ с человека. Пиар государства на эвакуации,…
Коронавирус: в Украине будут проверять соблюдение обсервации и самоизоляции
Не пропустите новости
Коронавирус: в Украине будут проверять соблюдение обсервации и самоизоляции
Министерство цифровой трансформации до 5 апреля должно разработать и внедрить сервис для мониторинга соблюдения режима самоизоляции и обсервации. Коронавирус в Украине: последняя сводка за 30 марта Об этом сообщает корреспондент Днепровской панорамы, со ссылкой на пресс-службу Министерства…

ГПУ, НАБУ та копам Дніпропетровщини передали досьє на ексчиновника та депутата Мішалова

Редакция Днепровской Панорамы
4 месяца назад, 10:06

Красти не можна працювати: журналісти з’ясують подробиці “робочих буднів” одіозного Мішалова

Зловживав владою, перевищував службове становище, мав конфлікти інтересів у роботі на держслужбі та у бізнесі, а ще через підконтрольні фірми обікрав місто на мільйони гривень. Це неповний послужний список екссекретаря міськради Дніпра і депутата міської ради В’ячеслава Мішалова. Усі факти порушень за час його перебування на посаді та дані про афери, які він провертав на держслужбі, громадські активісти передали у ГПУ, НАБУ та ГУ НП у Дніпропетровській області.

У корупційній схемі задіяні приватні фірми та комунальні підприємства міста.

«За попередніми даними наших активістів було встановлено, що протягом 2016-2018 років підпорядкованими комунальними підприємствами Дніпровської міської ради, зокрема КП «Комунжилсервіс» Дніпровської міської ради було укладено ряд договорів будівельного підряду та на виконання інших робіт. Підприємством, яке було генпідрядником, за всіма вищенаведеними договорами стало ТОВ «Майстер-Буд».

Наразі виявлено, що в процесі виконання ряду договорів ТОВ «Майстер-Буд» було допущено цілий ряд порушень виконання договірних зобов’язань і було здійснено умисне завищення цін на виконані роботи та на комплектуючі. Також в актах виконаних робіт вказано роботи, які фактично не виконувалися, а обладнання, яке за актами було поставлене на об’єкт будівництва, насправді не постачалося. За цими фактами органи Національної поліції та прокуратури порушили ряд кримінальних проваджень за фактом зловживання владою та шахрайством, вчиненим за попередньою змовою групою осіб в особливо великих розмірах», – зазначають громадські активісти у заяві до правоохоронців.

ТОВ «Майстер-Буд» пов’язана з колишнім секретарем міськради Дніпра, а нині місцевим депутатом Мішаловим.

За час розслідування корупційних схем фірми було відкрито низку кримінальних проваджень та навіть оголошені обвинувальні вироки. Але в жодному з них не фігурує головний «герой» Мішалов.

«За вищевказаними фактами було відкрито цілий ряд кримінальних проваджень, де вже здійснюється досудове розслідування. За деякими з них вже передано обвинувальні акти для розгляду у суді. Але водночас слід зауважити, що у жодному з відкритих кримінальних проваджень не було оголошено про підозру та не ініційовано процедуру розслідування дій та притягнення до відповідальності гр. Мішалова В’ячеслава Дмитровича.

Звертаємо увагу, що на сьогодні ми не знайшли інформації щодо розірвання договорів генпідряду та на виконання інших послуг між КП «Комунжилсервіс» Дніпровської міської ради та генеральним підрядником ТОВ «Майстер-Буд» з будь-яких підстав, передбачених чинним законодавством. Тобто фактично уповноважені особи Дніпровської міської ради та керівництво комунального підприємства (головного розпорядника виділених коштів на будівництво) продовжують перебувати у господарських відносинах з підприємством-шахраєм (щодо керівництва якого вже відкрито ряд проваджень та навіть є обвинувальні акти, що знаходяться на розгляді у суді). Примітним є те, що відкриті провадження саме за фактом шахрайства керівництва генпідрядника під час виконання робіт за договорами, укладеними з КП «Комунжилсервіс», які наразі продовжують діяти», – додають у заяві.

Громадські активісти у заяві просять прокуратуру та поліцію області розібратись у справі та взяти її під особистий контроль.

Раніше громадськість зверталась до Генпрокурора Рябошапки з проханням розпочати досудове розслідування за ознаками кримінальних правопорушень – злочинів, передбачених ст. 364 та ч. 5 ст. 191 КК України.

Зазначимо, що під час виконання підрядів компанії родини Мішалових роботи здійснювалися неналежним чином, завищувалася вартість обладнання або взагалі не постачалося устаткування. Так, до прикладу, було з опалювальним обладнанням для низки шкіл міста.

Додамо, що за час роботи Мішалова на держслужбі та його депутатства сім’я збагатилась майже на пів мільйона гривень. І це коштом реконструкції мосту у Дніпрі, а також котелень-привидів, які так і не побачили у школах міста.

Читайте все новости по теме «Коронавирус Днепр» на сайте «Днепровская панорама»

Читайте также