Гриценко та Добродомов підписали спільний меморандум

Мария Козкина

Лідер політичної партії «Громадянська позиція» Анатолій Гриценко та лідер політичної партії «Народний контроль» Дмитро Добродомов уклали спільний меморандум.

Серед основних засад, які в ньому прописані: проведення деолігархізації; ефективна судова реформа; забезпечення у межах повноважень президента об’єктивного та неухильного дотримання антикорупційного законодавства; подолання бідності як головний пріоритет соціальної політики держави; у зовнішній політиці дотримання неухильного курсу щодо набуття членства України в Євросоюзі та НАТО; впровадження політики відновлення територіальної цілісності України, повернення окупованих територій Донбасу та анексованого Криму.

«У меморандумі ключові засади внутрішньої та зовнішньої політики. Зовнішній курс незмінний. Докласти максимальні зусилля для вступу в ЄС та НАТО. Жорстка непорушна судова вертикаль, яка захищає права свободи та власність. Нульова толерантність до корупції», — сказав Анатолій Гриценко.

Кандидат у президенти додав, що команди разом підуть і на парламентські, і на президентські вибори.

У той же час Дмитро Добродомов підкреслив, що зараз країна опинилась перед загрозами, з якими може боротись тільки проукраїнський антикорупційний президент.

«Перша загроза – другий термін нинішнього президента, який погряз в корупційних скандалах.

Друга – представники конкретних олігархів, котрі намагаються встановити свою повну диктатуру.

Третє – небезпечні об’єднавчі процеси в таборі проросійських політичних сил, які не приховують того, що хочуть повернути країну в орбіту Росії», — сказав Дмитро Добродомов.

Нагадаємо, лідер політичної партії «Народний контроль» Дмитро Добродомов публічно оголосив про те, що знімає свою кандидатуру на підтримку Анатолія Гриценка 7 березня.

Новости Днепра. Гриценко та Добродомов підписали спільний меморандум

Присоединяйтесь также к Днепровской Панораме в Google News. Следите за последними новостями!Присоединиться
Читайте также