«Я збираюсь виконувати всі свої передвиборчі обіцянки», — Борис Філатов.

Редакция Днепровской Панорамы

img_1244_dxo.jpg

Вигадки злостивців про те, що бюджетники залишаться без зарплати –політична еквілібристика, — Борис Філатов. Про це мер Дніпропетровська повідомив під час робочої наради з освітянами. Близько 300 працівники сфери зібралися, аби підбити підсумки року. Під час своєї промови Борис Філатов підкреслив – питання, пов’язані з освітою мають, дуже серйозний пріоритет.

«Я збираюся виконувати всі свої передвиборчі обіцянки. Ми будемо вишукувати якісь можливості додаткового фінансування і виплачувати з коштів муніципального бюджету надбавки вчителям. Ми будемо віддавати пріоритет матеріально-технічному забезпеченню», — повідомив очільник міста.

Неправдиві чутки, що вчителі нібито залишаться без зарплати у новому році, Борис Філатов назвав політичною еквілібристикою. «Вигадки злостивців про те, що бюджетники залишаться без зарплати, вчителі залишаться без зарплати. Що все завалиться і пропаде — це не більше ніж політична еквілібристика. Ніхто з працівників бюджетної сфери не постраждає через політичні ігри. Я за це приймаю політичну відповідальність», — наголосив мер.
 

 

Присоединяйтесь также к Днепровской Панораме в Google News. Следите за последними новостями!Присоединиться
Читайте также