Сегодня в Днепре аварийно отключат свет: найди свой адрес
События
Сегодня в Днепре аварийно отключат свет: найди свой адрес
10 апреля в некоторых районах Днепра отключат свет, в связи с проведением  работ по плановому обслуживанию электрических сетей.  Об этом сообщили в пресс-службе ДТЭК, передает » Днепровская панорама «. Электроэнергии не будет по следующим адресам: Новокодакский…
Коронавирус: Евросоюз разработал стратегию ослабления карантина
Не пропустите новости
Коронавирус: Евросоюз разработал стратегию ослабления карантина
Европейская комиссия разработала рекомендации относительно стратегии ослабления карантинных мер в странах Европейского союза, введенных из-за пандемии коронавируса. Комаровский утверждает, что медицина Киева на грани коллапса в связи с коронавирусом Об этом сообщает корреспондент Днепровской панорамы, со ссылкой…
Изумительный медовый кекс с яблоками: гости будут в восторге
DP-Life
Изумительный медовый кекс с яблоками: гости будут в восторге
Рецепт ароматного яблочного кекса будет очень кстати, когда вы ждете гостей и время ограничено. Достаточно с помощью миксера взбить тесто и вылить в форму, пол часа и кекс готов. Пишет smak.ua. Арахисовая паста: простой рецепт…
Названы самые успешные и состоятельные люди среди знаков Зодиака
DP-Life
Названы самые успешные и состоятельные люди среди знаков Зодиака
В мире много успешных и преуспевающих личностей. Но если некоторым из них оно досталось благодаря кропотливому труду, то другим просто повезло по жизни. Астрологи уверены, что к ниженазванным четырем знакам Зодиака деньги плывут прямо в…
Приметы и праздники 10 апреля: что нельзя делать в этот день
События
Приметы и праздники 10 апреля: что нельзя делать в этот день
10 апреля в Украине и во всем мире отмечают Международный день движения сопротивления и День братьев и сестер. Международный день движения сопротивления Международный день движения сопротивления отмечается ежегодно 10 апреля и посвящен всем, кто противодействовал…

Як організувати роботу на карантині: інспекція з питань праці та зайнятості населення консультує дніпрян

Мария Козкина
3 недели назад, 15:52

У Дніпрі власники малого та середнього бізнесу на період карантину впроваджують нові сервіси.

Роблять це і аби містяни могли користуватися послугами не виходячи з дому, і щоб працівники, які не можуть виконувати роботу дистанційно, могли отримувати зарплатню.

Так, наприклад, в одному із сімейних ресторанів міста вперше за п’ять років існування ввели можливість доставки їжі додому.

«Здоров’я людей для нас на першому місці. Для зручності містян ми організували адресну доставку їжі, а також, за бажанням, клієнти можуть замовити щось із собою. Для безпеки наших працівників ми закупили маски.

Дезінфектори та рукавички і так є у нашому закладі зазвичай. На кухні працює один кухар, вночі виходить на роботу прибиральниця, яка все дезінфікує, таким чином вони ніяк не контактують», – розповідає співзасновниця кафе «Pa-si-ju» Наталя Лисенко.

А в мережі хімчисток у Дніпрі ввели послугу – привести свої речі до ладу не виходячи з дому. «Хімчистка речей – це ще й дезінфекція. Тому ми продовжуємо працювати, але у закритому режимі. Ми організували домашній сервіс: ми забираємо у клієнтів вироби вдома, чистимо їх та повертаємо», – каже власник мережі «Італійська хімчистка» Дмитро Дубницький.

Проте є й ті роботодавці, у яких є питання щодо організації роботи під час карантину. Інспекція з питань праці та зайнятості населення надає їм консультації, а також відповідає на усі запитання працівників, аби їхні права не порушувались.

«Ми готові надавати консультації щодо того, як організувати роботу в умовах карантину. Бо є ті роботодавці, які можуть організувати дистанційну роботу, є ті, де працівники можуть піти в оплачувану або неоплачувану відпуску (за згодою працівника). А є підприємства, які не можуть виконувати роботу в умовах карантину.

Для підприємств на час карантину призупинені перевірки, але це не привід порушувати закон, бо якщо будуть порушені права працівників, ми будемо вимушені у майбутньому вжити відповідних заходів», – зазначила начальниця інспекції з питань праці та зайнятості населення Дніпровської міської ради Тетяна Янушкевич.

Звернутися до інспекції можна, написавши на електронну пошту [email protected] або на офіційну сторінку у Facebook.

Telegram-канал Карантин ДНЕПР — канал официальных новостей о коронавирусе и карантине в Днепре
Присоединяйтесь https://t.me/karantindnepr

Читайте все новости по теме «Коронавирус Днепр» на сайте «Днепровская панорама»

Читайте также