Соболезнование: в Днепре нашли тело мужчины, который без вести пропал
Не пропустите новости
Соболезнование: в Днепре нашли тело мужчины, который без вести пропал
В День города, который праздновали 14 сентября, без вести пропал военнослужащий-контрактник 42-летний Владимир Вакарь. Мужчина отдыхал в компании друзей в парке «Сагайдак» (Воронцовский), в беседке «Малинки». После 19 часов с ним оборвалась связь. 16 сентября…
Серрадура: самый простой десерт, готовится, пока закипает чайник
DP-Life
Серрадура: самый простой десерт, готовится, пока закипает чайник
«Днепровская панорама» продолжает соблазнять готовить блюда с необычными названиями. Сегодня мы расскажем, как приготовить очень простое блюдо под названием саррадура. Оно готовится очень быстро, буквально, пока закипает чайник. Серрадура — самый известный в Макао десерт получил…
В Днепре создан Telegram-канал самых интересных и актуальных новостей города
Не пропустите новости
В Днепре создан Telegram-канал самых интересных и актуальных новостей города
В Днепре появился Telegram-канал «Днепровской панорамы», где вы сможете найти самые интересные и актуальные новости города. Мессенджер Telegram можно установить по ссылкам в App Store или Google Play. После установки нужно подписаться на канал «ДП»,…
Знаки Зодиака, которые как магнит притягивают противоположный пол
DP-Life
Знаки Зодиака, которые как магнит притягивают противоположный пол
Некоторые люди обладают природным обаянием. Они могут привлекать понравившегося человека одним взглядом. Непонятно, откуда у них этот магнетизм. Астрологи уверяют, что привлекательность зависит от того, под каким знаком зодиака был рожден человек. Первое место занимают…
Со свалки прямиком в роддом: 12 летняя девочка ошарашила всех
Не пропустите новости
Со свалки прямиком в роддом: 12 летняя девочка ошарашила всех
В Ровно скорая помощь со свалки привезла 12-летнюю рожающую девочку. Роды принимали врачи Ровенского областного перинатального центра. Как рассказала главный врач медучреждения Виктория Еникеева, за время работы перинатального центра это первый такой случай. «Пациентка ромской…

Як змінюється стан довкілля у Дніпрі: висновки експертів

5 месяцев назад, 10:30

Як змінюється стан довкілля у Дніпрі: висновки експертів. Новости Днепра

У Дніпрі протягом останніх декількох років реалізується низка заходів, які сприяють покращенню екологічної ситуації в місті.

Про це під час прес-конференції повідомила заступник начальника управління охорони навколишнього середовища – начальник відділу природоохоронних заходів департаменту екологічної політики Дніпровської міської ради Ольга Білашенко.

«У міській раді Дніпра створено департамент екологічної політики, який з 2017 року виконує свої завдання у рамках комплексної програми екологічної безпеки та впровадження сталого низьковуглецевого розвитку до 2020 року.

У її рамках реалізуються заходи щодо охорони та раціонального використання водних ресурсів, землі, охорони повітря, інформування та проведення роз’яснювальної роботи з населенням і підприємствами.

Зокрема, це організація масових прибирань, толок, акцій з озеленення міста, розповсюдження інформаційних листівок про шкоду від спалювання листя, організація просвітницьких заходів щодо екологічного способу життя», – пояснила Ольга Білашенко.

Також вона додала, що цього року при департаменті створено науково-технічну раду, до складу якої увійшли науковці, провідні експерти екологічної галузі та громадські активісти.

«Щодо роботи департаменту, то, на мій погляд, показовим є проект з вирішення питання щодо амброзії. Для цього задіяли всі можливі заходи: від організаційних до механічних. Також у місті простежується низка зрушень щодо покращення екологічного стану.

Це поступове розвантаження міста від великої кількості автотранспорту, який є одним зі значних забруднювачів довкілля. Будується об’їзна дорога, метро, у перспективі – відмова від маршруток.

Це вид транспорту, що відмирає, у Європі такого вже давно немає, а розвиток великогабаритного громадського транспорту – це саме європейський підхід», – зазначила завідувачка кафедри гігієни Державного закладу «Дніпропетровська медична академія МОЗ України», професор, лауреат Державної премії України Елеонора Білецька.

За словами Ольги Білашенко, у місті ведеться активна робота з підприємствами. Їм відправляють листи з проханням надати інформацію щодо природоохоронних заходів, яких вони вживають. Департамент уже отримав деякі відповіді.

«Наразі дуже важливим кроком є проведення такої інвентаризації підприємств, узагальнення інформації про їхню діяльність, систематизація даних. Усе це робиться для того, щоб розуміти реальний екологічний стан нашої території, визначити найбільш забруднені місця та зосередити роботу саме в цих напрямах.

Також позитивним є зворотний зв’язок і позиція молоді, яка завдяки діям екологічного департаменту бере активну участь у масових заходах, покликаних покращити екологічну ситуацію в місті.

Я вважаю, що основу закладено і вона дасть свої результати», – підсумував завідувач кафедри екології і технологій захисту навколишнього середовища Національного технічного університету «Дніпровська політехніка», професор Артем Павличенко.

Оставить комментарий

Оставьте первый комментарий.

Читайте также