В Кривом Роге мужчина выжил после падения из окна 9-го этажа
Не пропустите новости
В Кривом Роге мужчина выжил после падения из окна 9-го этажа
В Кривом Роге произошел несчастный случай — мужчина выпал из окна 9 этажа. Несмотря на высоту, с которой упал крворожанин, он остался жив. Об этом сообщает «1tv.kr.ua».  Сегодня, 20 июля, около 18:00 на мкрн. 2-й Восточный…
Двуспальная кровать, душевая кабина: как выглядит VIP-вагон «Укрзалізниці»
Не пропустите новости
Двуспальная кровать, душевая кабина: как выглядит VIP-вагон «Укрзалізниці»
Двуспальная кровать, душевая кабина: как выглядит VIP-вагон «Укрзализныци» Анастасия Андросова В парке «Укрзализныци» числится VIP-вагон, который находится на балансе ее регионального филиала «Юго-Западная железная дорога». С 20 июля VIP-вагон начнет курсировать в составе ночного скорого поезда № 81/82…
Как приготовить шаурму дома, 10 самых вкусных рецептов (Фото)
DP-Life
Как приготовить шаурму дома, 10 самых вкусных рецептов (Фото)
«Днепровская панорама»  продолжает делиться рецептами. Сегодня поделимся самым популярным способом приготовления шаурмы среди днепрян. Приготовить шаурму в домашних условиях совсем несложно, надеемся, наши советы и рецепт вам помогут. Рецепт домашней шаурмы в лаваше В начинку шаурмы…
У вас в кармане «цвиринькает»: «Днепровская панорама» теперь в Twitter
DP-Life
У вас в кармане «цвиринькает»: «Днепровская панорама» теперь в Twitter
Время не стоит на месте. У «Днепровской панорамы» появилась страничка в twitter, где вы сможете найти самые интересные и актуальные новости города. Мессенджер Twitter можно установить по ссылкам в App Store или Google Play. После установки нужно подписаться…
Огурцы опасны: кому их категорически нельзя есть
Не пропустите новости
Огурцы опасны: кому их категорически нельзя есть
Огурцы считаются полезным продуктом, который за счет низкой калорийности помогает контролировать вес. Необычные блюда из огурцов, такое вы точно не готовили: 5 рецептов Врачи советуют не злоупотреблять овощем, так как при наличии определенных болезней состояние…

Як змінюється стан довкілля у Дніпрі: висновки експертів

3 месяца назад, 10:30

Як змінюється стан довкілля у Дніпрі: висновки експертів. Новости Днепра

У Дніпрі протягом останніх декількох років реалізується низка заходів, які сприяють покращенню екологічної ситуації в місті.

Про це під час прес-конференції повідомила заступник начальника управління охорони навколишнього середовища – начальник відділу природоохоронних заходів департаменту екологічної політики Дніпровської міської ради Ольга Білашенко.

«У міській раді Дніпра створено департамент екологічної політики, який з 2017 року виконує свої завдання у рамках комплексної програми екологічної безпеки та впровадження сталого низьковуглецевого розвитку до 2020 року.

У її рамках реалізуються заходи щодо охорони та раціонального використання водних ресурсів, землі, охорони повітря, інформування та проведення роз’яснювальної роботи з населенням і підприємствами.

Зокрема, це організація масових прибирань, толок, акцій з озеленення міста, розповсюдження інформаційних листівок про шкоду від спалювання листя, організація просвітницьких заходів щодо екологічного способу життя», – пояснила Ольга Білашенко.

Також вона додала, що цього року при департаменті створено науково-технічну раду, до складу якої увійшли науковці, провідні експерти екологічної галузі та громадські активісти.

«Щодо роботи департаменту, то, на мій погляд, показовим є проект з вирішення питання щодо амброзії. Для цього задіяли всі можливі заходи: від організаційних до механічних. Також у місті простежується низка зрушень щодо покращення екологічного стану.

Це поступове розвантаження міста від великої кількості автотранспорту, який є одним зі значних забруднювачів довкілля. Будується об’їзна дорога, метро, у перспективі – відмова від маршруток.

Це вид транспорту, що відмирає, у Європі такого вже давно немає, а розвиток великогабаритного громадського транспорту – це саме європейський підхід», – зазначила завідувачка кафедри гігієни Державного закладу «Дніпропетровська медична академія МОЗ України», професор, лауреат Державної премії України Елеонора Білецька.

За словами Ольги Білашенко, у місті ведеться активна робота з підприємствами. Їм відправляють листи з проханням надати інформацію щодо природоохоронних заходів, яких вони вживають. Департамент уже отримав деякі відповіді.

«Наразі дуже важливим кроком є проведення такої інвентаризації підприємств, узагальнення інформації про їхню діяльність, систематизація даних. Усе це робиться для того, щоб розуміти реальний екологічний стан нашої території, визначити найбільш забруднені місця та зосередити роботу саме в цих напрямах.

Також позитивним є зворотний зв’язок і позиція молоді, яка завдяки діям екологічного департаменту бере активну участь у масових заходах, покликаних покращити екологічну ситуацію в місті.

Я вважаю, що основу закладено і вона дасть свої результати», – підсумував завідувач кафедри екології і технологій захисту навколишнього середовища Національного технічного університету «Дніпровська політехніка», професор Артем Павличенко.

Оставить комментарий

Оставьте первый комментарий.

Читайте также