Пять секретов обольщения: как влюбить в себя мужчину
DP-Life
Пять секретов обольщения: как влюбить в себя мужчину
Есть множество техник обольщения, уловок, которые позволяют женщине привлечь внимание понравившегося мужчины. Ведь вам хочется, чтобы он был заинтригован, все время возвращался мыслями к вам, хотел позвонить и снова встретиться, наконец — желал вас. Днепровская…
Где в Днепре перекроют движение: будьте внимательны
Не пропустите новости
Где в Днепре перекроют движение: будьте внимательны
В Днепре, 17 декабря, перекроют участок дороги от ул. Александра Поля до проспекта Богдана Хмельницкого. Об этом корреспонденты «Днепровской панорамы» узнали на сайте горсовета. Движение транспорта будет перекрыто по улице Гавриленко в связи с удалением…
В Днепре будут штрафовать за срубленные ёлки: сколько придется платить
События
В Днепре будут штрафовать за срубленные ёлки: сколько придется платить
Декабрь — хлопотное время для экологов и лесников. Желающие сэкономить на покупке новогодней елки так и норовят вырубить свежее дерево прямо в ближайшем лесу, причем выбирая еще молодые деревца. Редакция Днепровской панорамы рекомендует купить вечнозеленую красавицу на легальных рынках. Поэтому в предновогодний период сотрудники…
Замуж в високосный год: советы и приметы
DP-Life
Замуж в високосный год: советы и приметы
Большинство представительниц прекрасного пола интересует вопрос о том, можно ли выходить замуж в такой период. С далеких времен люди считают, что високосный год очень сильно отличается от остальных. В такой год уменьшается урожайность, меньше сопутствует успех…
6 ноября память Митрофана: что нельзя делать ни в коем случае
DP-Life
6 ноября память Митрофана: что нельзя делать ни в коем случае
В православной церкви 6 декабря почитается память Митрофана, который известен как епископ православной церкви, живший примерно в XVII-XVIII веке и является одним из святых. Родился Митрофан в семье благочестивых родителей, имел сына и был женат.…

Коломойський себе обнулив в очах українців

Мария Леонова
3 недели назад, 14:28

Коломойський себе обнулив в очах українців. Новости Днепра

Український олігарх Ігор Коломойський вважає, що Україні пора відмовитися від Заходу і налагоджувати відносини з Росією.

Дослівно: «Коломойський, якого багато хто вважає найвпливовішою фігурою в Україні за межами уряду, з огляду на його роль покровителя недавно обраного президента Володимира Зеленського, пережив вражаючу зміну настрою: за його словами, Україні пора відмовитися від Заходу і розвернутися назад в сторону Росії».

Деталі: Видання, цитуючи заяви Коломойського, припускає, що вони, принаймні, частково відображають розчарування олігарха західною дипломатією і Міжнародним валютним фондом, який сподівається, що президент не дозволить йому повернути собі ПриватБанк.

«Вони сильніше в будь-якому випадку. Ми повинні поліпшити наші відносини «, — сказав Коломойський, порівнюючи Росію і Україну.

«Люди хочуть миру, доброго життя, вони не хочуть воювати. А ви, — Америка, — змушуєте нас воювати і навіть не даєте нам грошей на це», — цитує видання олігарха.

Коломойський підкреслив, що у нього немає особливої любові до Росії, згадавши Голодомор в 1930-х роках як одну з трагедій, що спіткали Україну через її зв’язки з Москвою.

Але, як пише видання, Коломойський в нецензурній лексиці заявив, що Захід підвів Україну, не надавши достатньо грошей або, не відкривши досить ринків.

Замість цього, за його словами, Сполучені Штати просто використовують Україну, щоб спробувати послабити свого геополітичного конкурента.

«Війна проти Росії, — сказав він, — до останнього українця».

Коломойський заявив, що відновлення зв’язків з Росією стало необхідним для економічного виживання України. Він вважає, що рана війни заживе.

«Дайте їй п’ять, 10 років, і кров буде забута», — сказав Коломойський.

«У 2014 році я показав, що не хочу бути з Росією … Я об’єктивно описую те, що бачу і куди все рухається», — додав він.

Коломойський заявив, що фінансування з Росії може замінити кредити від МВФ, який наполягає на антикорупційних реформах, що дратують вкорінені бізнес-інтереси в Україні.

«Ми візьмемо 100 мільярдів доларів у росіян. Я думаю, що вони із задоволенням дали б їх нам сьогодні», — сказав Коломойський.

«Який найшвидший спосіб вирішити проблеми і відновити стосунки? Тільки гроші «, — додав він.

Олігарх заявив, що якби він був президентом України, він би почав розслідування, якого домагався президент США Дональд Трамп.

На питання, чи не поставить це Україну під удар, якщо на президентських виборах в наступному році переможе демократ, Коломойський відповів: «Якщо вони будуть мудрувати з нами, ми підемо до Росії».

«Російські танки будуть розміщені біля Кракова і Варшави», — сказав він. «Ваше НАТО буде мочити свої штани і купувати памперси».

Коломойський сказав, що він як і раніше має намір повернути собі право власності на ПриватБанк або отримати компенсацію. Він заявив, що особи, такі, як Порошенко, відповідальні за націоналізацію банку, мають бути покарані, «і для них має бути повернута смертна кара».

Видання відзначило, що, оскільки міжнародні інвестори стурбовані роллю Коломойського, Зеленський публічно наполягає на тому, що він не поверне банк його колишнім власникам. Коломойський у відповідь заявив, що президент бреше.

«Він знає, що їх не вкрали», — заперечив Коломойський, говрячи про гроші, які він і його партнер вивели з банку. «Він говорить те, що ви всі хочете почути».

При цьому Коломойський заперечує, що має прихований вплив на уряд Зеленського. Але попередив, що він починає вірити в такий образ, що склався, і здатний втілити його в життя.

«Якщо я надягаю окуляри і дивлюся на себе, як увесь інший світ, я бачу себе чудовиськом, ляльководом, господарем Зеленського, людиною, що будує апокаліптичні плани», — сказав Коломойський.

«Я можу почати робити це по-справжньому», — заявив він.

Джерело: Українська правда

‡авантаженнЯ...

Оставить комментарий

Оставьте первый комментарий.

Читайте также