Коломойський заплатить мільйони: суд ухвалив несподіване рішення на користь ПриватБанку

Мария Козкина
7 месяцев назад, 15:01

Апеляційний суд Лондона зобов’язав бізнесменів Ігоря Коломойського і Геннадія Боголюбова заплатити ПриватБанку 10,9 млн фунтів стерлінгів. Це приблизно $13,2 млн, пише obozrevatel.

Про це повідомила прес-служба банку. Встановлено термін до 12 листопада.

«Відповідачів зобов’язали повернути проміжну виплату витрат, сплачену їм Банком, за рішенням суду першої інстанції в минулому році. Банк має отримати 4 млн фунтів стерлінгів від пана Коломойського, 2 млн фунтів стерлінгів від пана Боголюбова та 1,5 млн фунтів стерлінгів від корпоративних відповідачів», – повідомили в банку.

Крім того колишні власники повинні сплатити витрати «Привату» за минулорічне слухання справи суддею Фанкортом, і кошти, витрачені на апеляцію.

Хоча для визначення загальної суми витрат на сплату відповідачами знадобиться певний час, поки вони повинні сплатити 3,4 млн фунтів стерлінгів до 12 листопада.

Коломойський заплатить мільйони: суд ухвалив рішення на користь ПриватБанку

Як повідомляв OBOZREVATEL, 15 жовтня ПриватБанк виграв апеляцію у Лондонському суді в суперечці з колишніми власниками. Це автоматично продовжило всесвітній арешт їхнього майна. Держбанк тепер може відсудити у Коломойського і Боголюбова близько $3 млрд (сума позову плюс відсотки). При цьому результат справи не буде залежати від ситуації з судами в Україні.

Перемога ПриватБанку по апеляційним позовом в Лондоні проти бізнесмена Ігоря Коломойського створює можливість повернення виведених з українських банків їхніми власниками $14 мільярдів.

Читайте также