Не пропустите новости
Серьезное ДТП: в Днепре фура протаранила трамвай (Фото/Видео)
В Днепре на 12 квартале фура врезалась в трамвай с пассажирами. Об этом корреспондент «ДП» узнал в группе 12 квартал Днепра. Авария произошла на перекрестке проспекта Богдана Хмельницкого и улицы Кротова, возле ТРЦ Terra. ДТП…
События
В Днепре появился Telegram-канал самых интересных новостей города
В Днепре появился Telegram-канал самых интересных новостей города. В Днепре появился Telegram-канал «Днепровской панорамы», где вы сможете найти самые интересные и актуальные новости города. Мессенджер Telegram можно установить по ссылкам в App Store или Google Play.…
События
В Днепре «распогодились» смарт-деревья, мимо не пройдёшь
Днепр не перестаёт по-хорошему удивлять и меняться. 4 раза в день все смарт-конструкции, которые есть в городе, транслируют актуальный прогноз погоды. Напомним, ранее мы писали Под Днепром полтора месяца ищут женщину, которая пропала без вести …
DP-Life
Современные Робинзоны: в Днепре семья оставила квартиру и уехала на дикий остров…
В Днепре семья оставила свою квартиру на ж/м Красный Камень и поселилась на один из диких островов на реке. Историю корреспондент «ДП» нашел на странице Бэллы Цуриковой. «Обещанная история. О современных Робинзонах, которые однажды собрали…
Не пропустите новости
Совсем скоро днепрян ждёт много выходных
Весной украинцев ожидают длинные выходные. Три дня подряд в марте и пять дней в конце апреля и начале мая. Такой отдых припадёт на международный женский день, Пасху и День труда — 1 Мая.  Итак, 8…

Культурна столиця: У Дніпрі відбудеться Європейський музичний форум

1 неделя назад, 16:06

25-27 лютого Дніпро прийматиме Європейський музичний форум.

Для мешканців і гостей міста виступлять світові зірки класичної музики з Німеччини, Франції та Нідерландів. Крім цього, під час заходу проведуть серію майстер-класів для музикантів. Форум відбудеться у рамках програми Бориса Філатова «Культурна столиця».

«Минулого року ми вже проводили цей захід і він показав, що у Дніпрі багато прихильників класичної музики. Головна мета форуму – познайомити мешканців міста з видатними виконавцями сучасності, які зіграють у Дніпрі – з нашими музикантами, диригентами, у нашій музичній академії.

Для нас це дуже важлива подія, бо ми взяли курс на те, що Дніпро – культурна столиця, і впевнено йдемо цим шляхом. Адже культура – це не лише естрада. Без класики, без цієї основи, культури не існує», – зазначив заступник міського голови Дніпра Олександр Шикуленко.

Європейський музичний форум проходитиме на базі Дніпропетровської академії музики ім. Глінки (вул. Ливарна, 10). «Дуже приємно, що цей рік Дніпро та програма «Культурна столиця» розпочинають із високої ноти. Академія музики ім. Глінки – це культурний осередок нашого міста.

Сюди залюбки приходять і дніпряни, і гості з інших міст», – зазначив керівник Художньої ради при міському голові, заслужений діяч мистецтв України Григорій Гельфер. Програма Європейського музичного форуму доволі насичена.

Відкриє його концерт симфонічного оркестру Дніпропетровської академії музики з твором українського композитора Бориса Лятошинського – балада «Гражина».

У перший день звучатимуть «Чотири останніх пісні» Ріхарда Штрауса у виконанні німецької співачки Ютти-Марії Бьонерт. Також перший концертмейстер симфонічного оркестру Баварського радіо Антон Бараховський виконає концерт для скрипки Чайковського.

У другий день на дніпровського слухача чекає концерт професора Королівської консерваторії в Гаазі В’ячеслава Попругіна. 27 лютого відбудеться концерт духового оркестру Дніпропетровської академії музики ім. М. Глінки.

Солісти у цей вечір – професори Паризької консерваторії Александр Суяр та Жак Може.

«Програма побудована таким чином, щоб обов’язково познайомити дніпровського слухача з музикою, яка ще не була представлена в Україні. І звичайно, будуть твори, які регулярно звучать, які полюбилися слухачам», – розповів ректор Дніпропетровської академії музики ім. М. Глінки, професор, заслужений діяч мистецтв України Юрій Новіков.

Оставить комментарий

Оставьте первый комментарий.

Читайте также