В Днепре на Победе горит кинотеатр «Салют»(Фото)
Не пропустите новости
В Днепре на Победе горит кинотеатр «Салют»(Фото)
В Днепре на жилмассиве Победа горит кинотеатр «Салют». Об этом корреспонденту «Днепровской панорамы» сообщили очевидцы с места событий. В 19:16 спасатели получили сообщение о возгорании кинотеатра. На место ЧП сразу отправили бригаду пожарных. В 19:56…
Что можно, а что категорически запрещено класть в пасхальную корзинку
DP-Life
Что можно, а что категорически запрещено класть в пасхальную корзинку
Узнайте, что можно святить в церкви на Пасху, а что категорически нельзя класть в пасхальную корзину. Пасха, или Светлое Христово Воскресение, считается главным событием церковного календаря, древнейшим и самым важным христианским праздником. Главный церковный праздник Пасха…
Рецепты зеленого борща с щавелем, крапивой, яйцом и даже пшеном
DP-Life
Рецепты зеленого борща с щавелем, крапивой, яйцом и даже пшеном
«Днепровская панорама» делится рецептами вкусного зеленого борща с щавелем, крапивой и пшеном. Зеленый борщ со щавелем – это блюдо, которое у каждого ассоциируется с наступлением тепла. В нем собрано все, что напоминает о скором приближении…
Как выглядел Днепр давным-давно: вузы, парки, улицы, магазины, которые знают все (Фото)
DP-Life
Как выглядел Днепр давным-давно: вузы, парки, улицы, магазины, которые знают все (Фото)
О том, как выглядел Днепр, как выглядели вузы, улицы, парки и центральный рынок. Об этом корреспондент «Днепровской панорамы» узнал на Фэйсбук странице История в фотографиях. Екатеринослав-Днепропетровск. ДГИ им. Артема. 1950-е годы ДМетИ 1960-ые годы 1970-е годы…

Культурна столиця: У Дніпрі відбудеться Європейський музичний форум

2 месяца назад, 16:06

25-27 лютого Дніпро прийматиме Європейський музичний форум.

Для мешканців і гостей міста виступлять світові зірки класичної музики з Німеччини, Франції та Нідерландів. Крім цього, під час заходу проведуть серію майстер-класів для музикантів. Форум відбудеться у рамках програми Бориса Філатова «Культурна столиця».

«Минулого року ми вже проводили цей захід і він показав, що у Дніпрі багато прихильників класичної музики. Головна мета форуму – познайомити мешканців міста з видатними виконавцями сучасності, які зіграють у Дніпрі – з нашими музикантами, диригентами, у нашій музичній академії.

Для нас це дуже важлива подія, бо ми взяли курс на те, що Дніпро – культурна столиця, і впевнено йдемо цим шляхом. Адже культура – це не лише естрада. Без класики, без цієї основи, культури не існує», – зазначив заступник міського голови Дніпра Олександр Шикуленко.

Європейський музичний форум проходитиме на базі Дніпропетровської академії музики ім. Глінки (вул. Ливарна, 10). «Дуже приємно, що цей рік Дніпро та програма «Культурна столиця» розпочинають із високої ноти. Академія музики ім. Глінки – це культурний осередок нашого міста.

Сюди залюбки приходять і дніпряни, і гості з інших міст», – зазначив керівник Художньої ради при міському голові, заслужений діяч мистецтв України Григорій Гельфер. Програма Європейського музичного форуму доволі насичена.

Відкриє його концерт симфонічного оркестру Дніпропетровської академії музики з твором українського композитора Бориса Лятошинського – балада «Гражина».

У перший день звучатимуть «Чотири останніх пісні» Ріхарда Штрауса у виконанні німецької співачки Ютти-Марії Бьонерт. Також перший концертмейстер симфонічного оркестру Баварського радіо Антон Бараховський виконає концерт для скрипки Чайковського.

У другий день на дніпровського слухача чекає концерт професора Королівської консерваторії в Гаазі В’ячеслава Попругіна. 27 лютого відбудеться концерт духового оркестру Дніпропетровської академії музики ім. М. Глінки.

Солісти у цей вечір – професори Паризької консерваторії Александр Суяр та Жак Може.

«Програма побудована таким чином, щоб обов’язково познайомити дніпровського слухача з музикою, яка ще не була представлена в Україні. І звичайно, будуть твори, які регулярно звучать, які полюбилися слухачам», – розповів ректор Дніпропетровської академії музики ім. М. Глінки, професор, заслужений діяч мистецтв України Юрій Новіков.

Оставить комментарий

Оставьте первый комментарий.

Читайте также