Учёным удалось открыть параллельную вселенную, в которой время идёт вспять
DP-Life
Учёным удалось открыть параллельную вселенную, в которой время идёт вспять
Учёные из разных стран мира уже достаточно давно озабочены вопросом существования мультивселенной. Исследователи считают, что наша Вселенная может быть всего лишь «зеркальным отражением» параллельного мира, состоящего из антиматерии и мчится в обратном направлении от Большого…
Олег Винник пожаловался на «волчиц»: «Рядом со мной всегда охранник»
DP-Life
Олег Винник пожаловался на «волчиц»: «Рядом со мной всегда охранник»
Певец Олег Винник рассказал, что думает о внимании своих «волчиц». Любимец женщин вызывает настоящий всплеск чувств у своих поклонниц. Каждый раз они так и норовят потрогать Винника или обнять своего кумира. А особо смелые поклонницы даже пытаются…
Знаки Зодиака, которые превращают свою жизнь в ад
DP-Life
Знаки Зодиака, которые превращают свою жизнь в ад
Эти знаки Зодиака медленно разрушают себя. Астрологи назвали знаки Зодиака, которые чаще всего переходят на процесс самоуничтожения и закрывают себе путь к счастью. Скорпион Скорпионы — это очень требовательные к себе люди. Часто сделав ошибку…
Как правильно готовить пельмени: варим, жарим, парим, объедаемся
DP-Life
Как правильно готовить пельмени: варим, жарим, парим, объедаемся
Самые-самые тонкости о том, как правильно варить пельмени и в чем есть особенность.  Как правильно готовить пельмени Вареные пельмени Замороженные пельмени не нужно размораживать. Наберите воду в большую кастрюлю, заполнив ее наполовину, поставьте на огонь…
Азовское море выбросило тревожную находку: важное предупреждение для всех (Фото)
Не пропустите новости
Азовское море выбросило тревожную находку: важное предупреждение для всех (Фото)
Отдыхающие на пляже выловили бутылку, в которой находилась записка. Об этом журналисты «Днепровской панорамы» узнали на странице пользователей социальных сетей, нашедших бутылку. Письмо написала некая Кристина, которая предупреждает, что лиман ходить не стоит, но в…

Культурна столиця: У Дніпрі відбудеться Європейський музичний форум

6 месяцев назад, 16:06

25-27 лютого Дніпро прийматиме Європейський музичний форум.

Для мешканців і гостей міста виступлять світові зірки класичної музики з Німеччини, Франції та Нідерландів. Крім цього, під час заходу проведуть серію майстер-класів для музикантів. Форум відбудеться у рамках програми Бориса Філатова «Культурна столиця».

«Минулого року ми вже проводили цей захід і він показав, що у Дніпрі багато прихильників класичної музики. Головна мета форуму – познайомити мешканців міста з видатними виконавцями сучасності, які зіграють у Дніпрі – з нашими музикантами, диригентами, у нашій музичній академії.

Для нас це дуже важлива подія, бо ми взяли курс на те, що Дніпро – культурна столиця, і впевнено йдемо цим шляхом. Адже культура – це не лише естрада. Без класики, без цієї основи, культури не існує», – зазначив заступник міського голови Дніпра Олександр Шикуленко.

Європейський музичний форум проходитиме на базі Дніпропетровської академії музики ім. Глінки (вул. Ливарна, 10). «Дуже приємно, що цей рік Дніпро та програма «Культурна столиця» розпочинають із високої ноти. Академія музики ім. Глінки – це культурний осередок нашого міста.

Сюди залюбки приходять і дніпряни, і гості з інших міст», – зазначив керівник Художньої ради при міському голові, заслужений діяч мистецтв України Григорій Гельфер. Програма Європейського музичного форуму доволі насичена.

Відкриє його концерт симфонічного оркестру Дніпропетровської академії музики з твором українського композитора Бориса Лятошинського – балада «Гражина».

У перший день звучатимуть «Чотири останніх пісні» Ріхарда Штрауса у виконанні німецької співачки Ютти-Марії Бьонерт. Також перший концертмейстер симфонічного оркестру Баварського радіо Антон Бараховський виконає концерт для скрипки Чайковського.

У другий день на дніпровського слухача чекає концерт професора Королівської консерваторії в Гаазі В’ячеслава Попругіна. 27 лютого відбудеться концерт духового оркестру Дніпропетровської академії музики ім. М. Глінки.

Солісти у цей вечір – професори Паризької консерваторії Александр Суяр та Жак Може.

«Програма побудована таким чином, щоб обов’язково познайомити дніпровського слухача з музикою, яка ще не була представлена в Україні. І звичайно, будуть твори, які регулярно звучать, які полюбилися слухачам», – розповів ректор Дніпропетровської академії музики ім. М. Глінки, професор, заслужений діяч мистецтв України Юрій Новіков.

Оставить комментарий

Оставьте первый комментарий.

Читайте также