Дорога из Днепра на море превращается в ад (Видео)
Не пропустите новости
Дорога из Днепра на море превращается в ад (Видео)
Уже с самого утра, трасса в направлении Кирилловки крайне перегружена. Несколько выходных подряд по случаю праздника Троицы мотивировали «рвануть» к морю. Тенденция не меняется, всем хочется сэкономить время для отдыха, поэтому большинство отправилась уже на…
«Я знаю, как кричит человек, которому выдаливают пальцем глаз»: в Никополе напали на известного человека (Видео)
Не пропустите новости
«Я знаю, как кричит человек, которому выдаливают пальцем глаз»: в Никополе напали…
В Никополе напали на известного оператора, сотрудника студии «12 кадр» Дмитрия Панкова. Об этом корреспондент «Днепровской панорамы» узнал из сообщения Екатерины Стрельченко.     Сьогодні на мене два рази навели рушницю, бо зробила зауваження чоловікам,…
Самые-самые добрые в мире фото: их можно смотреть вечно, улыбаться и плакать
События
Самые-самые добрые в мире фото: их можно смотреть вечно, улыбаться и плакать
В наше непростое время очень важно сохранять в себе человечность. Ведь в этом чувстве нуждаются не только окружающие люди, но и животные. Именно последним порой так не хватает человеческой заботы, помощи и сострадания. В этой…
В Днепре будут судить «минеров», которые сообщили о бомбе в здании суда
Не пропустите новости
В Днепре будут судить «минеров», которые сообщили о бомбе в здании суда
В Днепре на скамье подсудимых оказались двое местных жителей, которые сообщили о минировании Центрального апелляционного хозяйственного суда. Об этом корреспонденты «Днепровской панорамы» узнали на сайте Сегодня. Как выяснилось позже, «шутниками» оказались 26- и 30-летний приятели:…
В Днепре появился Telegram-канал самых интересных новостей города
События
В Днепре появился Telegram-канал самых интересных новостей города
В Днепре появился Telegram-канал «Днепровской панорамы», где вы сможете найти самые интересные и актуальные новости города. Мессенджер Telegram можно установить по ссылкам в App Store или Google Play. После установки Вам нужно подписаться на канал «ДП», где…

Мер Дніпра Борис Філатов анонсував розширення філій дитячо-юнацького центру «Штурм»

5 дней назад, 18:49

У Дніпрі проходить фінал традиційної спартакіади дитячо-юнацького центру «Штурм». Третій рік поспіль масштабні активності проводять у рамках програми міського голови Бориса Філатова «Дніпро – спортивна столиця».
Учасники змагань та флешмобів – вихованці чотирьох міських таборів «Штурму». Більшість дітей є лідерами різноманітних змагань – від міського до міжнародного рівнів.
«Давно обіцяв відвідати захід, який проводить спортивний клуб «Штурм». Однак через зайнятість не вдавалося.
Тепер піймав себе на думці, що, мабуть, дарма. Адже щоразу, коли спілкуєшся з дітьми, з прекрасним педагогічним колективом, із батьками, заряджаєшся гарним настроєм і позитивом.
«Штурм» – це унікальний проект. Система позашкільної освіти, спортивного виховання, котрі збудовано в центрі, не мають аналогів.
Ми можемо пишатися успіхами цих дітей. У них велика кількість досягнень, що включені, зокрема до книги Рекордів України. Це те, чого варто прагнути і що треба розвивати.
Трохи забігаючи наперед, скажу, що нині під моїм патронатом, разом із Іриною Анатоліївною (директор дитячо-юнацького, – Ред.) у міськраді відпрацьовується відкриття п’ятої філії. Тож крім чотирьох наявних команд з’явиться ще одна», – зазначив міський голова Дніпра Борис Філатов під час відвідин спартакіади 12 червня.
Очільник міста також згадав, як свого часу також був у лавах вихованців «Штурму». За роки роботи дитячо-юнацький центр здобув славу одного з найпотужніших не лише в Дніпропетровській області, а й в Україні загалом. Нині різні спортивні дисципліни та хореографію тут опановують понад 2 тисячі вихованців. У скарбничці низка рекордів України.
«Цьогоріч оздоровчі табори проходять під гаслом «Штурм – це стихія». У нас понад п’ятисот дітей. Їхній відпочинок справді дуже яскравий та пізнавальний», – сказала директор дитячо-юнацького центру «Штурм» Ірина Герліванова.
Діти на спартакіаду чекали з нетерпінням.
«Це весело й класно. У нас і стрибки на скакалці, і танці, і багато всього. Звісно, приємно перемагати. Та ми просто радіємо одне за одного», – поділилася враженнями учасниця табору Олеся.

Оставить комментарий

Оставьте первый комментарий.

Читайте также