В центре Днепра строители обнаружили старинный тоннель (Фото)
Не пропустите новости
В центре Днепра строители обнаружили старинный тоннель (Фото)
В Днепре уже 3 месяца реконструируют улицу Короленко. За это время строители успели демонтировать часть дороги. Под ней оказалась часть старинного канализационного тоннеля. Он был всего в полуметре от поверхности, сообщает dp.vgorode.ua. Фото опубликовал блогер Артем Костюк. По его…
В Днепре покупатели возмущены тем, что происходит в АТБ: «это же надо додуматься!»
Не пропустите новости
В Днепре покупатели возмущены тем, что происходит в АТБ: «это же надо…
В Днепре в одном из супермаркетов «АТБ» покупатели очень смело поступают по отношению к животным. Некоторых такое поведение может возмутить. Об этом корреспондент «Днепровской панорамы» узнал из сообщения в соцсети. «Вот как так можно поступать,…
Сын сам перерезал веревку, на которой повесились мама и папа: от истории в жилах стынет кровь
Не пропустите новости
Сын сам перерезал веревку, на которой повесились мама и папа: от истории…
Жуткая трагедия произошла в Николаевской области. На одной веревке на чердаке повесились супруги. Здесь они провисели целые сутки, пока их по случайности не нашел маленький сын. В селе Богачевка Кривоозерского района супружеская пара покончила жизнь самоубийством,…
Черное море стало зеленым: Железный Порт утонул в водорослях (Фото)
DP-Life
Черное море стало зеленым: Железный Порт утонул в водорослях (Фото)
Черное море резко стало зеленым в Железном порту. Туристы, отдыхающие в Железном Порту, заметили, что Черное море с приходом осени также поменяло цвет, теперь оно имеет зеленоватый оттенок, что также связано с ростом водорослей особой…
Знаки Зодиака, которые все время суют нос в чужие дела
DP-Life
Знаки Зодиака, которые все время суют нос в чужие дела
Люди, имеющие дурную привычку самым бестактным образом лезть не в свое дело,  – частое явление. Таких можно встретить как среди мужчин, так и среди женщин, и движут ими самые разные причины. Овен (21 марта —…

Напередодні Дня міста у Дніпрі висадять близько 9,5 тисяч хризантем

4 дня назад, 18:09

У Дніпрі зусиллями міської влади збільшують кількість зелених зон і дбають про належний зовнішній вигляд вже існуючих. Аби містом було приємно гуляти, найпопулярніші місця відпочинку прикрашають клумбами.

На них з весни до осені комунальники висаджують сезонні квіти.

А напередодні Дня міста клумби Дніпра оновлять хризантемами.
9 460 кущів хризантем різних кольорів висадять співробітники КП «Міськзеленбуд». 4 500 – на Січеславській Набережній, інші – на проспекті Яворницького (перед міськрадою),  біля пам’ятника Олександру Полю, у сквері Героїв (біля облдержадміністрації), в районі пам’ятника Слави та на проспекті Миру.
«Ми обирали локації, які найбільш популярні серед містян як місця відпочинку і прогулянок.

До кінця тижня ми висадимо 9 460 квітучих кущів хризантем різних кольорів: жовті, помаранчеві, темно-червоні, пурпурові та білі. Квіти обов’язково приймуться: їх саджають у заздалегідь підготований ґрунт з торфом та добривами і поливатимуть найближчі два дні. Єдине, що може не дати хризантемам «дожити» до свята і квітнути до самої зими, це ставлення містян»,  – розповідає начальниця дільниці Правобережний-1 КП «Міськзеленбуд» Катерина Редька.
Головною проблемою міських клумб, за словами комунальників,  є не погода і шкідники, а крадії квітів. Якщо зі спекою допомагає впоратися система автополивання, зі шкідниками – постійний контроль за рослинами та належний догляд, то з крадіями квітів комунальникам самотужки впоратися важко.
«Частіше за все крадуть квіти на Січеславській Набережній.

Починається це у травні, коли ми тільки-но посадимо тут однолітні квіти.

Багаторічні майже не беруть, адже кущі складніше викопувати і перевозити, та й не відомо чи приймуться вони.  А ось з квітами буває так – вдень їх посадять наші працівники, а вже на ранок наступного дня на клумбах з’являються порожні місця. Найпопулярнішими у квіткових злодіїв є рожева герань на набережній та лавандове поле біля Оперного театру»,  – скаржиться Катерина Редька.
Боротися з недобросовісними містянами комунальникам важко: навіть якщо й ловлять крадіїв на гарячому, то затримувати їх до приїзду поліції не мають права.

Тож з людьми намагаються говорити,  пояснювати, але частіше за все стикаються з агресією.

За словами Катерини Редьки,  іноді дуже дієвою є допомога небайдужих містян, які не проходять мовчки повз тих,  хто краде квіти з клуб,  роблять зауваження,  викладають фото- та відеодокази у соцмережі.
До речі, на початку жовтня комунальники знову повернуться на набережну, щоб посадити дерева і кущі у зеленій зоні бульварної частини.

Оставить комментарий

Оставьте первый комментарий.

Читайте также