Комаровский утверждает, что медицина Киева на грани коллапса в связи с коронавирусом
События
Комаровский утверждает, что медицина Киева на грани коллапса в связи с коронавирусом
Врач Евгений Комаровский сообщил, что при наличии 50 тяжело больных коронавирусом, в Киеве закончатся аппараты ИВЛ (искусственной вентиляции лёгких) и анестезиологи. Об этом корреспондент «Днепровской панорамы» узнал из интервью доктора журналисту Дмитрию Гордону. «Я вынужден…
В больницах Кривого Рога отказываются кормить пациентов
События
В больницах Кривого Рога отказываются кормить пациентов
В больницах Кривого Рога пациентов отказываются кормить. Об этом корреспондент «Днепровской панорамы» узнал из публикацию соответствующего приказа, который опубликовал Telegram-канале Легитимный. В частности, приказом 16-й горбольницы в Кривом Роге директор вычеркнула организацию питания, ссылаясь на…
У Анечки из Никополя скоро день рождения и у нее самая необычная заветная мечта
Не пропустите новости
У Анечки из Никополя скоро день рождения и у нее самая необычная…
В Никополе живет большая умничка, добрая и милая девочка Аня. Скоро у нее день рождения. Аня мечтает о необычном подарке. Только она думает не о себе, а о младшем братике. Об этом корреспондент Днепровской панорамы…
Коронавирус в Украине: как будут праздновать Пасху в условиях карантина (Видео)
События
Коронавирус в Украине: как будут праздновать Пасху в условиях карантина (Видео)
Богослужение онлайн и доставка пасхальных корзин. Пока украинцы готовятся к Пасхе, Кабмин вводит новые карантинные ограничения — так с понедельника запрещены все массовые мероприятия — в том числе религиозные — независимо от количества участников. Об…
Коронавирус в Украине: какие граждане в возрасте 60+ не нуждаются в самоизоляции
Не пропустите новости
Коронавирус в Украине: какие граждане в возрасте 60+ не нуждаются в самоизоляции
8 апреля члены Кабинета Министров Украины расширили список объектов, которые могут работать во время общенационального карантина, объявленного из-за распространения коронавируса. Об этом сообщает Премьер-Министр Украины Денис Шмигаль. Напомним, ранее мы писали о том, что Шмигаль…

Обікрав школи – купив Rollex: досьє на Мішалова віднесли Зеленському

Мария Козкина
4 месяца назад, 15:10

Корупційна династія Мішалових у Дніпрі не цурається підзаробити як на шкільному інтернеті, так і на опалювальній оборудці з котельнями-привидами. Обурені ситуацією у місті-мільйоннику ветерани АТО вийшли на акцію «Мішаловський котел».

Активісти б’ють на сполох, щоб не дати спустити цю справу на гальмах. Та чи почули їх у дніпровській мерії? Спробувала з’ясувати Марія Гураль.

Нагадаємо, кілька років тому міськрада Дніпра виділила 33 мільйони гривень на котельні для шкіл і дитсадків. Контракт на будівництво й обслуговування без тендера дістався фірмі батька В’ячеслава Мішалова. А обладнання вирішили придбати у колишньої дружини екссекретаря.

За котельні з бюджету сплатили авансом. Але у деяких освітніх закладах вони досі існують лише на папері. І це лише одна з безлічі мішаловських схем. Загальна сума наживи, лише за приблизними оцінками, сягає майже пів мільярда гривень. Тож події набули розголосу не лише у Дніпрі, але й далеко за його межами.

Для розв’язання проблеми протестувальники запропонували пану Мішалову продати його колекцію «котлів». Саме так у народі називають брендові наручні годинники.

«Ми подивилися декларацію пана Мішалова. І ось у людини наручний годинник, в народі їх називають «котли», так от у пана Мішалова близько 13 пар дорогих «котлів», середня ціна яких – 20 тисяч доларів«, – зазначив голова ГО «Спільна варта» Олександр Золотнюк.

Активісти намагались потрапити й до офісу пана В’ячеслава, та на порозі їх зустрів охоронець бізнес-центру, який заявив, що ані Мішалова, ані заступників немає на місці. Та між іншим розповів, як саме Мішалову вдалось обікрасти дітей: мовляв, поділився з ким треба.

Але протестувальників у мерії ніхто так і не почув та не вийшов до них. Сам В’ячеслав Мішалов вкотре уникає зустрічі з активістами та журналістами. Тож всю зібрану інформацію вони передали до правоохоронних органів.

«Ми все ж постараємося довести ситуацію до логічного завершення, щоб пана Мішалова залучити в котел правосуддя, і щоб не ми приходили до нього, а щоб наступного разу до нього прийшли силові структури«, – наголосив голова ГО «Спільна варта» Олександр Золотнюк.

Окрім цього, мітингарі подали звернення до Офісу президента та пообіцяли й надалі відвідувати офіс дніпровського тендерного короля.

Telegram-канал Карантин ДНЕПР — канал официальных новостей о коронавирусе и карантине в Днепре
Присоединяйтесь https://t.me/karantindnepr

Читайте все новости по теме «Коронавирус Днепр» на сайте «Днепровская панорама»

Читайте также