В Днепре на важном перекрестке изменилась работа светофоров

Андрей Незнаенко

В Днепре на важном перекрестке изменилась работа светофоров

На перекрестке Запорожского шоссе с проспектом Богдана Хмельницкого стали по другому работать светофоры. Об этом сообщает корреспондент Днепровской панорамы со ссылкой на фейсбук группу Urban Dnipro.

По информации пользователей, на данном пешеходном переходе на светофоре была установлена кнопка, которая позволяет пешеходам остановить поток автомобилей и активировать для себя зеленый сигнал.

В Дніпрі є кілька десятків нерегульованих пішохідних переходів через багатосмугові вулиці, якими упродовж дня користується надзвичайно мала кількість людей. Переходити в таких місцях хоч і законно, проте відверто небезпечно. Водіїв нічого не стримує пропускати людей, окрім сумління, якого часто бракує.Звичайно, так не має бути — безпека містян є головною цінністю будь-якого сучасного міста.То що ж робити? Потрібно встановлювати світлофор, але не звичайний, а з кнопками виклику «зеленого». Людина підходить до переходу, натискає кнопку та спокійно переходить вулицю, доки водії чекають. Коли людей немає, водіям світить «зелений». Це поширена практика в Європі.Останніми місяцями спостерігаю дедалі більше подібних світлофорів в Дніпрі — це дуже тішить! На відео перехід через Запорізьке шосе навпроти стадіону «Олімпійські резерви».

Опубліковано Urban Dnipro Вівторок, 26 травня 2020 р.

Данная функция уставливается на тех светофорах, которые обслуживают пешеходные переходы с маленьким потоком людей.

По словам автора поста, в последнее время в Днепре появляется все больше и больше таких светофоров.

Читайте также: Як виглядатиме вулиця Яворницького після реконструкції

Присоединяйтесь также к Днепровской Панораме в Google News. Следите за последними новостями!Присоединиться
Читайте также