Ломовский, Каменский жилмассив и Кайдакский мост в советское время
Не пропустите новости
Ломовский, Каменский жилмассив и Кайдакский мост в советское время
В середине 1980-х годов Днепропетровск интенсивно застраивался жилыми массивами — заканчивалось строительство «Тополя», возводился «Левобережный». Об этом корреспонденты «Днепровской панорамы» узнали в группе Екатеринославъ — Днепропетровск. Внимание архитекторов стал привлекать и участок левобережного Заднепровья. Интенсивному строительству способствовало и…
46 окремий штурмовий батальйон «Донбас Україна» запрошує добровольців на службу за контрактом
Не пропустите новости
46 окремий штурмовий батальйон «Донбас Україна» запрошує добровольців на службу за контрактом
46 окремий штурмовий батальйон «Донбас Україна» 54 ОМБР запрошує на службу за контрактом юнаків та дівчат.  Ми завжди були першими та залишаємося найкращими!
Событие года: по Днепру прибыл лайнер с иностранными туристами
Не пропустите новости
Событие года: по Днепру прибыл лайнер с иностранными туристами
Сегодня, 22 мая, знаменательное событие.  Об этом корреспондент «Днепровской панорамы»  узнал от запорожских СМИ. На судне под названием “Викинг Синеус” путешествуют туристы из стран Европы, Америки и Азии. Гостям должны показать страшную площадь Фестивальную. Жаль,…
Янина Соколова поборола рак: исповедь известной телеведущей о 7-ми месяцах страшной жизни (Фото)
DP-Life
Янина Соколова поборола рак: исповедь известной телеведущей о 7-ми месяцах страшной жизни…
Известная украинская телеведущая Янина Соколова рассказала, что семь месяцев назад у нее выявили рак, который она успешно поборола. Об этом Соколова написала на своей странице в Facebook. «Семь месяцев назад я узнала, что у меня рак.…
«Самое откровенное интервью»: Филатов рассказал о Богдане, церкви и Порошенко (Видео)
Не пропустите новости
«Самое откровенное интервью»: Филатов рассказал о Богдане, церкви и Порошенко (Видео)
Мэр Днепра Борис Филатов дал интервью журналисту Юрию Бутусову, где рассказал о новом главе АП Андрее Богдане, отношениях с Порошенко, церкви и многом другом. Об этом корреспондент «ДП» узнал на странице Филатова в Facebook. «Почему…

Прибирання та родинне свято: Дніпряни зібралися на загальноміську толоку

1 месяц назад, 16:08

У суботу, 20 квітня, у Дніпрі відбулася загальноміська толока до Всесвітнього дня Землі.

Акція «Чисто Дніпро» пройшла на двох локаціях: у молодіжному парку Новокодацький, що на житловому масиві Червоний Камінь (в районі кар’єра), та у парку культури й відпочинку Придніпровський (в районі стадіону «Авангард»). Також сьогодні в Україні відзначають День довкілля.

«З ініціативи міського голови Бориса Філатова у нашому місті було організовано такий суботник у новому форматі – родинного свята. Сьогодні прийшло дуже багато молоді, дітей.

Мешканці міста усе збирають, а комунальна техніка вивозить. Дуже важливо піклуватися про довкілля, а ще краще, коли це відбувається в атмосфері такого свята», – зазначив директор департаменту екологічної політики Дніпровської міської ради Олег Семенко.

Відмінність цьогорічного суботника від інших у тому, що в парках для містян влаштували концерти дитячих колективів, різноманітні майстер-класи та навіть розіграші призів. Долучилися до толоки й великі підприємства міста та громадські організації.

«Ми намагалися створити атмосферу родинного свята, щоб діти змалечку розуміли, що потрібно дбати про природу, про чистоту міста.

Концертна програма підібрана відповідно.

На майстер-класах використовують лише природні матеріали – щоб не забруднювати довкілля», – розповіла начальник управління молоді, позашкільної освіти та національно-патріотичного виховання департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради Дар’я Біла.

Прибирання та родинне свято: Дніпряни зібралися на загальноміську толоку. Новости Днепра

На цьому суботнику вперше сортували сміття. З цією ініціативою виступило громадське формування «Екологічний патруль».

«Сортуємо за чотирма групами: скло, папір, пластик та метали з тетрапаками. Після суботника сміття відправимо на підприємства, з якими є попередня домовленість про переробку. Дуже гарно, що сьогодні на захід прийшло багато людей, що стільки мешканців міста небайдужі до природи й хочуть разом робити Дніпро чистішим», – сказав представник громадського формування «Екологічний патруль» Володимир Кисельов.

Олександр мешкає у Придніпровську вже понад 30 років. Каже, що постійно намагається прибирати в рідному мікрорайоні, бо піклується про комфорт та чистоту міста: «Я прийшов на толоку, бо цей парк – теж мій дім, можна сказати. Сюди я приходжу на вихідних, займаюся спортом на стадіоні, бігаю. Тому добре, що сьогодні всі зібралися на прибирання, але ще краще, щоб усі разом не смітили».

Юлія – теж мешканка Придніпровська. Сьогодні вона збирала один із найбільш травмонебезпечних видів сміття – скло: «На жаль, люди не просто не можуть донести пляшки до урни, вони ще й розбивають їх у парку, на стадіоні. А тут гуляють діти, вони можуть травмуватися. Я мешкаю в цьому районі з дитинства і вважаю, що потрібно підтримувати чистоту місця, де ти живеш».

«Я мешкаю поруч із кар’єром, тому сьогодні прийшла на прибирання. Тут приємно гуляти, тож хочеться, щоб сміття не було. Сподіваюся, що люди, які викидають пляшки та недопалки собі під ноги, почнуть викидати їх у сміттєві баки», – розповіла мешканка житлового масиву Червоний Камінь Тетяна.

Прибирання та родинне свято: Дніпряни зібралися на загальноміську толоку. Новости Днепра

Оставить комментарий

Оставьте первый комментарий.

Читайте также