DP-Life
Разноцветная плитка и светлый зал: история популярнейшего хлебного магазина Днепра времен СССР…
В августе 1976 года на углу проспектов Пушкина и Кирова открылся популярный хлебный магазин «Паляниця». Он появился на месте старого неуютного гастронома. Помещение облицевали разноцветной плиткой, площадь увеличилась, торговый зал посветлел. Привлекал горожан большой выбор…
В Днепре появился Telegram-канал самых интересных новостей. Новости Днепра
События
В Днепре появился Telegram-канал самых интересных новостей города
В Днепре появился Telegram-канал «Днепровской панорамы», где вы сможете найти самые интересные и актуальные новости города. Мессенджер Telegram можно установить по ссылкам в App Store или Google Play. После установки Вам нужно подписаться на канал «ДП», где…
Не пропустите новости
В Днепре неожиданно для медиков и пациентов Супрун побывала в поликлинике (Видео)
Вчера в Днепре побывала и. о. министра здравоохранения Ульяна Супрун. Она неожиданно для всех посетила поликлинику №9. Повертаємось до традиції стрімів з закладів охорони здоров’я. Сьогодні у Дніпрі зайшли до поліклініка міської клінічної лікарні №9.…
DP-Life
#10yearschallenge: как выглядели кандидаты в Президенты Украины 10 лет назад (Фото)
В сети появились сравнительные фото основных кандидатов на пост Президента Украины 10 лет назад. Снимки корреспондент «ДП» нашел на странице издания Сегодня. «#10yearschallenge от основных кандидатов в президенты! Как выглядели Петр Порошенко, Юлия Тимошенко, Олег Ляшко…
События
В Днепре просят возродить легендарный кинотеатр «Салют» на Победе
Жители Днепра просят восстановить легендарный кинотеатр «Салют» на ж/м Победа. Об этом корреспондент «ДП» узнал из соответствующей петиции. «Кинотеатр Салют уже долгое время находится в нерабочем состоянии и по последним данным — разорен, также является…

Сучасна лінія роздачі та контроль якості продуктів: у Дніпрі показали, як працює нова система харчування у школах

2 месяца назад, 18:27

В усіх школах та дитячих садочках Дніпра працює система харчування дітей за принципом аутсорсингу. У закладах загальної середньої освіти вона діє вже два роки. Продукти харчування закуповують не заклади, а компанія, що виграла тендер. Вона ж доставляє харчі у школи, а вже там з них готують страви дітям.

 У школі № 21, крім звичайної їдальні, з вересня цього року працює ще й буфет із сучасною шведською лінією роздачі. Її встановила компанія, що організовує харчування, – ТОВ «Контракт Продрезерв 5».

 За словами директорки школи Антоніни Змієнко, оновлена система харчування подобається не лише школярам, що найголовніше, а й батькам. Будь-яка мама чи тато можуть прийти до шкільної їдальні або буфету й продегустувати ту чи іншу страву, чи подивитися на порції.

 «Як і раніше, у їдальні годуємо дітей згідно із затвердженим двотижневим меню. Крім того, школярі мають можливість харчуватися у буфеті з вільним доступом до продукції. Страви різноманітні, а головне – продукти, з яких готуємо, завжди якісні та свіжі. Всі харчі нам завозить компанія своєчасно. Я як керівник закладу та батьки учнів усім задоволені», – сказала директор школи № 21.

 

 Одинадцятикласнику Максиму Штепі нова система харчування також до смаку. Юнаку подобається обідати у буфеті, де страви гарно видно.

 «Якщо раніше харчування було, як у звичайній їдальні, то зараз – зовсім інакше. Передусім змінився асортимент. З’явився великий вибір м’ясних страв, гарнірів, салатів, булочок», – розповів хлопець.

 Зі свого боку заступник директора ТОВ «Контракт Продрезерв 5» Тетяна Пономарчук наголосила: за якістю харчів, які доставляють до шкіл і дитсадків, – суворий контроль. На складах продукти, що швидко псуються, не зберігаються.

 «Технологи, ревізори підприємства відстежують якість харчів, які привозимо до шкіл, дитсадків. Якщо для 1-4-х класів маємо затверджене меню, то для 5-11-х пропонуємо електронне анкетування, під час якого батьки, керівництво школи можуть обрати страви із запропонованого переліку. Такий підхід усіх влаштовує», – сказала представниця компанії.

 Водночас директор з логістики ТОВ «Контракт Продрезерв 5» Дмитро Зеленський додав, що на складах підприємства зберігаються продукти, що нешвидко псуються, – максимум двотижневий запас. Овочі тримають у приміщенні з вентиляцією.

«Оперативний запас того чи іншого виду продукту, що швидко псується, зберігається у морозильних камерах. Наприклад, у разі зміни чисельності дітей, коли необхідно швидко доставити продукт. Усі харчі, які закуповуємо, мають супроводжувальні документи – сертифікати якості, декларації від виробника», – сказав Дмитро Зеленський.

Оставить комментарий

Оставьте первый комментарий.

Читайте также