Судовий розгляд щодо “примарних котелень” Мішалова в Дніпрі затягується – подробиці

Редакция Днепровской Панорамы

Судовий розгляд щодо “примарних котелень” Мішалова в Дніпрі затягується – подробиці. Новости Днепра

Правозахисна група «Стоп корупції – Дніпро» провела суспільний моніторинг судового засідання по махінаціях з котельнями «тендерного короля» В’ячеслава Мішалова. Активісти зауважують, що судовий розгляд затягується з боку прокуратури. В суді вона має представляти інтереси Дніпровської міської ради.

Справу розглядає Жовтневий районний суд міста Дніпра. Головний обвинувачуваний у справі – директор компанії «Майстер-Буд» (компанія належить батьку одіозного В’ячеслава Мішалова).

Наразі керівника підприємтсва звинувачують у підробці документів, внаслідок чого декілька місцевих навчальних закладів можуть залишитися без опалення на зиму. Втім, судове засідання було перенесене через неявку прокурора. Наразі юристи організації готують звернення в прокуратуру щодо зволікання та затягування справи.

Нагадаємо, одна з найпоказовіших схем родини Мішалових – встановлення котелень у навчальних закладах Дніпра, про що навіть вийшла в ефір програма розслідувань «Стоп корупції».

Тоді журналісти з’ясували, що фірми родини Мішалова отримали багатомільйонний підряд на цей проєкт. Однак щонайменше 2 котельні взагалі досі існують тільки на папері, хоч бюджетні гроші за них і заплатили.

Джерело: Стопкор

Присоединяйтесь также к Днепровской Панораме в Google News. Следите за последними новостями!Присоединиться
Читайте также