Трасса Днепр-Решетиловка атакована вандалами: массово валят опоры (Фото/Видео)

Анатолий Пархоменко

Трасса Днепр-Решетиловка атакована вандалами (Фото/Видео)

Трасса Днепр-Решетиловка, которая соединит областной центр с Киевом, подверглась атаке вандалов, которые массово уничтожают освещение.

Об этом корреспондент «ДП» узнал на странице общественника Виктора Романенко.

По его словам первые случаи вандализма были зафиксированы еще летом, но до сих пор полиция не нашла виновных.

Трасса Днепр-Решетиловка атакована вандалами (Фото/Видео)

«На будівництві траси Н-31 невідомі особи псують стовпи освітлення з метою заволодіння дороговартісними LED-лампами та подальшого їх перепродажу.

За словами робітників вартість однієї нової лампи становить 7700 грн, на перепродажу можно заробити близько 2500 грн. Але загальні збитки через цей вандалізм вимірюється сотнями тисяч гривень.

Даний злочин був вперше зафіксований влітку 2019 року, коли зняли перші 4 лампи, відповідна заява була передана до поліції, але, на жаль, до лютого 2020 року поліції не вдалось розслідувати дане правопорушення і воно повторилось, ще вісім стовпів було повалено вже цього місяця та ми зафіксували, що вже є наступний стовп, який ймовірно злочинці готують до того, щоб повалити.

Звертаємось до Національна поліція України, шановні, скільки має бути пошкоджено та знищено держаного майна, щоб ви нарешті відреагували та виконали свою роботу?

Та просимо голову Дніпропетровська обласна державна адміністрація Олександр Бондаренко взяти дану ситуацію під особистий контроль, інакше «стройка века» під загрозою зриву, — пишет он.

Смотрите также: В Днепре скоро начнутся взрывы в метро: они будут каждый день

Присоединяйтесь также к Днепровской Панораме в Google News. Следите за последними новостями!Присоединиться
Читайте также