Школьники жестоко изнасиловали 12-летнего мальчика: дело пытаются замять
Не пропустите новости
Школьники жестоко изнасиловали 12-летнего мальчика: дело пытаются замять
Трагедия случилась в Одесской области. 12-летнего школьника изнасиловал 15-летний ранее судимый старшеклассник вместе с тремя другими учениками. События произошли еще пять месяцев назад, когда подросток возвращался домой из школы. Полиция начала расследование, однако никаких результатов…
Запеченная в духовке рыбка: пальчики оближешь (Фото)
DP-Life
Запеченная в духовке рыбка: пальчики оближешь (Фото)
Любители рыбки будут в восторге! Просто, быстро и с душой! Простой кулинарный рецепт по приготовлению рыбы в духовке. Для этого блюда подойдет любая рыба, как речная так и морская. Ингредиенты: Рыба — 1 кг Петрушка…
Гороскоп на 23 октября для всех знаков Зодиака
DP-Life
Гороскоп на 23 октября для всех знаков Зодиака
23 октября 2019 года многие будут использовать полунамёки, хитроумные построения фраз и прочую атрибутику, лишающую определённости. Пытаясь пролить свет на какой-то вопрос, умейте читать между строк, а также внимательно следите за жестами своих собеседников. Эта…
Домашние синоптики: как животные предсказывают погоду
DP-Life
Домашние синоптики: как животные предсказывают погоду
Давно известно, что животные, птицы, рыбы, насекомые очень чутко и безошибочно реагируют на изменение погоды. Метеорологи, конечно, пытаются предсказывать погоду, используя современные электронные приборы, компьютерную обработку данных и космические спутники. Но чаще самая обыкновенная домашняя…
Любовь в троллейбусе: прямо на глазах у пассажиров водитель сделал предложение (Видео)
Не пропустите новости
Любовь в троллейбусе: прямо на глазах у пассажиров водитель сделал предложение (Видео)
Сегодня в Харькове было очень романтично. Водитель троллейбуса на глазах у пассажиров сделал предложение своей девушке. Милая и очень душевная ситуация разворачивалась прямо на глазах у пассажиров. Об этом корреспондент «Днепровской панорамы» узнал из сообщения…

У Дніпрі капітально ремонтують навчальні заклади

Даниил Дяченко
2 месяца назад, 15:59

У Дніпрі капітально ремонтують навчальні заклади. Новини Дніпра

У Дніпрі  проводять капітальні та поточні ремонти навчальних закладів. Розпочали з тих, де 1000 і більше учнів.

За словами виконувача обов’язків начальника відділу технічного нагляду департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради Олександра Аджимяна, ремонти кардинально відрізняються від тих, що робилися раніше. Докорінно змінився і підхід до їх виконання.

У Дніпрі капітально ремонтують навчальні заклади. Новини Дніпра

«Цього року департамент гуманітарної політики  визначив провести капітальні ремонти їдалень і санвузлів у школах, де навчається 1000 та більше учнів.  Цього року у 21 такому закладі освіти виконано проєктні роботи з капремонту їдалень та санвузлів.

У  шести з них комплексні роботи майже завершено, в інших проводяться поточні.

Ми дійшли рішення не просто білити та фарбувати, а робити так, щоб у приміщеннях спочатку прибирали все старе до голих стін, а потім обладнували їх сучасними ергономічними матеріалами із заміною внутрішніх і зовнішніх систем.

Все, щоб і учні, і співробітники школи могли навчатися та працювати у достойних умовах», – зазначив виконувач обов’язків начальника відділу технічного нагляду департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради Олександр Аджимян.

У школі №31, що на вул. Фабрично-заводській, 22, навчається 1050 дітей. Тут комплексно реконструюють санвузли, їдальню та спортивну залу.

У Дніпрі капітально ремонтують навчальні заклади. Новини Дніпра

За словами її директора Віктора Нецького, протягом десятиліть кошторис навчального закладу не передбачав статей, які б враховували ремонти приміщень, закупівлю меблів та обладнання. Ці проблеми не вирішувалися роками.

«Завдяки децентралізації нагальні проблеми більшості шкіл перейшли на плечі органів місцевого самоврядування. І переваги цього процесу ми відчули на собі. Так, наприклад, приміщення їдальні нашої школи реконструйоване повністю.

Замінили системи опалення, каналізації та водопостачання, електромережі. Тут встановили потужну систему вентиляції, яка дозволить учням не мерзнути взимку та насолоджуватися прохолодою у спекотні дні.

Нам залишилось все вимити та занести новісінькі меблі, щоб діти змогли комфортно відвідувати їдальню вже у вересні.

Крім того, ремонтують нашу спортивну залу, яка була просто у жахливому стані. Її ремонт – це ініціатива мера Бориса Філатова», – розказав Віктор Нецький.

У середній загальноосвітній школі №54, яка знаходиться за адресою пров. Парусний, 3, також проводять капітальний ремонт у їдальні та санвузлах. Тут навчається 1158 дітей.

«Такого масштабного капітального ремонту, який ведеться наразі, ще не було у нашій школі. І це дуже приємно, адже на прохання про ремонт відгукнувся сам мер. Нас було внесено до проєкту реконструкції шкільних санвузлів та їдалень.

Нагальною проблемою тут  була каналізаційна система та стара сантехніка.  Досить часто нам  доводилося викликати аварійні служби.

Тепер проблем не буде, адже каналізаційну систему, як і сантехніку, наразі нам замінюють повністю», — розказала виконувачка обов’язків директора школи № 54 Ірина Шапошник.

У Дніпрі капітально ремонтують навчальні заклади. Новини Дніпра

Крім того, у цьому закладі завершили будівництво стадіону, який відповідає  міжнародним стандартам.

«Цей стадіон нам був необхідний, тому що у школі тренуються спортсмени футбольного клубу «Парус». Наші діти були переможцями багатьох змагань. З 2018 по липень 2019 відбувалося будівництво та оснащення цього поля.

Тепер — це єдине футбольне поле серед шкіл міста, яке відповідає міжнародним стандартам і де можна проводити змагання високого рівня.

Крім того, тут є бігові доріжки, де можуть займатися не тільки учні нашої школи, а й діти інших спортивних шкіл», —  додала Ірина Шапошник.

Наразі роботи в обох школах виконані на 70%, їх планують завершити до 1 вересня. Загалом цьогоріч у місті заплановано провести ремонти майже у 200 комунальних закладах освіти.

Довідка.

Загалом у 2019 році на ремонти комунальних закладів освіти Дніпра планується витратити 146,2 млн грн. На виконання капітальних ремонтів загальноосвітніх закладів — 109,3 млн грн.  На виконання капітальних ремонтів дошкільних закладів освіти закладено 6,3 млн грн.

У Дніпрі капітально ремонтують навчальні заклади. Новини Дніпра

На виконання поточних ремонтів загальноосвітніх закладів виділено 19,3 млн грн, дошкільних  – 11,3 млн грн.  Капітально відремонтують 41 загальноосвітній та 11 дошкільних закладів освіти. Поточні ремонти пройдуть у 76 загальноосвітніх і 68 дошкільних закладах Дніпра.

Наразі капітальні ремонти вже виконані у 7 школах та 2 садках, поточні – у 44 школах та 44 садках. В інших навчальних закладах роботи тривають.

Протягом року заплановано виконати капітальний ремонт:

• будівлі СЗШ № 26, СЗШ № 32 (заміна вікон), НВК № 36, НВК № 100 (покрівля)

• їдальні та санвузлів СЗШ № 39, СЗШ № 46, СЗШ № 52, СЗШ № 67, СЗШ № 96, НВК № 99, НВК №

100, НВК № 111, НВК № 130, СЗШ № 131, СЗШ № 134, СЗШ № 135, НВК № 136, НВК № 137, НВК №

138, НВК № 139, СЗШ № 142, СЗШ № 143, СЗШ № 147

• заміна вікон у СЗШ № 24, СЗШ № 39, СЗШ № 45, СЗШ № 63, СЗШ № 63, СЗШ № 118, СЗШ № 121,

НВК № 122, НВК № 122, НВО № 136

• покрівлі у СЗШ № 56, СЗШ № 74, СЗШ № 132

У Дніпрі капітально ремонтують навчальні заклади. Новини Дніпра

Також у гімназії № 1 проведуть капітальний ремонт спортивної зали, у СЗШ № 8 – приміщень 4-го поверху, у СЗШ № 10 – приміщень харчоблоку, у НВК № 30 – спортивного комплексу, у СЗШ № 62 – санвузлів, у НВК № 72 – підлоги та водопостачання у кабінеті хімії, у СЗШ № 107 – харчоблоку, їдальні, актової зали, облаштують територію, у НВК № 144 – покрівлі та фасаду, у СЗШ № 128 – мініфутбольного поля, облаштують територію, у СЗШ № 5 – облаштують територію, у СЗШ № 124 – центрального ґанку.

Нагадаємо, раніше ми писали

Срочно, авария на водоканале! 27 улиц в Днепре остались без воды 

Оставить комментарий

Оставьте первый комментарий.

Читайте также