В Днепре на Набережной Заводской Mercedes влетел в отбойник (Фото/Видео)
Происшествия
В Днепре на Набережной Заводской Mercedes влетел в отбойник (Фото/Видео)
В Днепре на пересечении Набережной Заводской и улицы Павлова автомобиль Mercedes влетел в отбойник. Появилось видео момента ДТП и фото с места событий. Об этом корреспондент «ДП» узнал на канале Днепр оперативный. На Набережной Заводской,…
Поезд Киев-Соловтино перемолол грузовик: жуткие кадры (Фото)
Происшествия
Поезд Киев-Соловтино перемолол грузовик: жуткие кадры (Фото)
В Закарпатской области поезд Киев-Соловтино врезался в грузовик. По предварительным данным погиб один человек. «Поезд 013 «Киев-Солотвино» столкнулся с грузовиком. В кабине находились три человека. По предварительным данным, один погиб», – сообщил в Facebook Олег…
В Днепре на 12 квартале появились таблички, которые решат проблемы одним махом (Фото)
Не пропустите новости
В Днепре на 12 квартале появились таблички, которые решат проблемы одним махом…
В Днепре на 12 квартале решили сразу несколько проблем одним простым способом. Возле каждого подъезда в домах повесили таблички с номерами подъездов и квартир. Об этом корреспондент «Днепровской панорамы» узнал из сообщения Татьяны Суворовой. По…
В центре Днепра столкнулись два внедорожника: движение затруднено (Фото)
Происшествия
В центре Днепра столкнулись два внедорожника: движение затруднено (Фото)
В Днепре на улице Половицкой столкнулись два внедорожника. Движение на участке затруднено. Об этом корреспондент «ДП» узнал на месте событий. В Днепре на ул.Половицкой столкнулись два джипа. По предварительной информации — без жертв. На месте…
В Днепре грядут транспортные перемены: большие автобусы и новая схема движения (Фото/Видео)
Не пропустите новости
В Днепре грядут транспортные перемены: большие автобусы и новая схема движения (Фото/Видео)
В Днепре прошел Круглый стол по вопросам транспортной сферы города. Представители департамента транспорта и транспортной инфраструктуры городского совета Днепра рассказали о грядущих изменениях. Об этом корреспондент «ДП»сообщает с места событий. Что будет с маршрутом №…

У Дніпрі продовжують удосконалювати шкільну систему харчування

Мария Козкина
2 месяца назад, 14:42

У Дніпрі триває процес удосконалення системи харчування у закладах освіти: ремонтуються харчоблоки, їдальні, відкриваються нові лінії гарячого харчування. Цього року виконано проєкти на капітальний ремонт санвузлів і залів прийому їжі у двадцять одному закладі освіти. Критерій відбору – опорні школи-тисячники. Такі ремонти вже повністю завершено у 6-ти закладах. В інших 15-ти – взялись за санвузли. Реконструкції у школах Дніпра проводять за ініціативою міського голови Бориса Філатова.

«У період навчального процесу не можемо ремонтувати їдальні, тому проводимо роботи у санвузлах. У період літніх канікул розпочнемо ремонт їдалень у інших школах. Використовуються лише якісні, сучасні, яскраві матеріали та гарні інтер’єрні рішення, щоб діткам було комфортно й приємно харчуватися», – розповів під час виїзної пресконференції виконувач обов’язків начальника відділу технічного нагляду департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради Олександр Аджимян у школі № 134, де повністю закінчили ремонт їдальні та санвузлів.

Учениця 4-го класу згаданої школи Марія Шепотько радіє, що оновили їдальню.

«Раніше вона виглядала, як і звичайні шкільні їдальні. А зараз – просто справжня краса. Сюди хочеться приходити – усе нове, гарне, яскраве, одразу настрій піднімається. До того ж смачно усе приготоване», – підкреслила дівчина.

Зі свого боку директорка школи № 15 та представниця педагогічної ради Дніпра при міському голові Тетяна Нємцева зазначила: «Процес харчування у закладах освіти постійно удосконалюється.

Робочою групою з питань розробки меню, взявши до уваги поради батьків, учителів, вирішили на наступний рік дещо змінити страви (переробити чи замінити), оскільки вчителі бачать, що дітям не все інколи подобається. Так, наприклад, рибні котлети планується замінити на шматочки риби, макарони із темних сортів на світлі, що більш звично для дітей. А у котлеті «Сонечко» змінити технологічний процес – яйце зробити усередині, а не ззовні», – розповіла Тетяна Нємцева.

Паралельно триває відкриття у школах сучасних ліній роздачі гарячого харчування для старшокласників. Тут учням пропонують великий вибір різноманітних страв: гарніри, салати, м’ясо, рибу, хлібобулочні вироби тощо. Діти можуть обрати те, що їм до смаку. У вересні таку лінію відкрили у школі № 134, а декілька тижнів тому – у школі № 22. У школі № 134 новий куточок харчування облаштований в англійському стилі.

За словами Наталії Забари, заступниці директора з організації харчування ТОВ «Контракт Продрезерв 5», яке виграло тендер і організовує харчування в школах і дитсадках Дніпра, нині шведську лінію роздачі відкрито вже у 22 закладах міста.

«Маємо багато схвальних відгуків від роботи таких ліній роздачі. Дітям подобається те, що вони можуть обрати страви до вподоби, тобто є достатній вибір. Та й умови харчування відповідають сучасному європейському підходу до організації шкільного харчування», – додала Наталія Забара.

Читайте также