У Дніпрі розпочався новий навчальний семестр в Університеті третього віку

Мария Леонова

У Дніпрі розпочався новий навчальний семестр в Університеті третього віку

У Дніпрі відкрили новий семестр соціального проєкту «Університет третього віку» у філії, що в Університеті митної справи та фінансів. Наразі у місті діють десять відділень. Слухачами проєкту, створеного з ініціативи мера Бориса Філатова, вже стали 10 500 осіб.

Кандидатка педагогічних наук, доцентка Вікторія Бикова викладає психологію в Університеті третього віку вже не перший рік. Вона відзначає, що слухачі дуже вдячні.

«Теми обираю самостійно, які цікаві мені і будуть цікаві слухачам поважного віку. Дуже рада, що мої лекції і знання дуже схвально сприймають в аудиторії. Після лекції аплодують і всім своїм студентам денного відділення я розповідаю про те, які вони вдячні», – розповіла Вікторія Бикова.

У Дніпрі розпочався новий навчальний семестр в Університеті третього віку

Олена Фоменко в Університеті третього віку вже майже три роки і їй дуже подобаються нові курси, а «психологія» – один із найулюбленіших.

«Після занять із психології сам перелаштовуєшся і оцінюєш свої дії незважаючи на те, що вже є певний життєвий досвід. Здається, що якщо б знати це раніше, то було б краще все у моєму житті», – розповіла Олена Фоменко.

Участь у проєкті – безкоштовна. Навчання проводиться за факультетами: психологія, українознавство та українська мова, здоровий спосіб життя, агрономічний, правознавство, іноземні мови, мистецтва, комп’ютерні технології.

У Дніпрі розпочався новий навчальний семестр в Університеті третього віку

«Для наших слухачів уже відкриті групи з практичних занять на смартфонах, комп’ютерні курси, іноземні мови. З’явився новий напрям – іспанська мова. Також на слухачів чекають нові напрями спортивного характеру – це зумба. У теплий період року проводитиметься оздоровча гімнастика, скандинавська ходьба, плейстик. Серед масових заходів можна зазначити конкурси і фестивалі. Так, у березні відбудеться «Пані Дніпро-2020», але це більш для жіночої аудиторії», – розповіла головна спеціалістка сектору планування заходів міського управління з питань розвитку соціального захисту населення Анна Чорна.

Дніпрянин Анатолій Пономаренко вже майже шість років є слухачем Університету третього віку. Він розповів, що усі курси дуже корисні.

«Я хочу висловити вдячність Борису Альбертовичу і нашому департаменту за все, що вони для нас роблять. Дуже велике спасибі від усіх слухачів», – додав Анатолій Пономаренко.

Нагадаємо, створення цього соціального проєкту було однією з передвиборних обіцянок Бориса Філатова. Спочатку слухачами університету стали 700 людей. За 3 роки їх кількість зросла у 15 разів.

Присоединяйтесь также к Днепровской Панораме в Google News. Следите за последними новостями!Присоединиться
Читайте также