Пасха на удалёнке: в Офисе Президента обсудили возможность проведения богослужений онлайн
Не пропустите новости
Пасха на удалёнке: в Офисе Президента обсудили возможность проведения богослужений онлайн
Владимир Зеленский ознакомился с предложением правительства насчёт проведения богослужений онлайн в связи с эпидемией и карантином. Об этом журналисты «Днепровской панорамы» узнали на официальном сайте Офиса Президента Украины. «Уже сегодня большой праздник – Благовещение. И…
Плюс 21 зараженный: тяжелых больных из Першотравенска будут везти в Днепр (Видео)
Не пропустите новости
Плюс 21 зараженный: тяжелых больных из Першотравенска будут везти в Днепр (Видео)
В Першотравенске вспышка коронавируса. Сегодня об этом официально сообщили местные городские и областные власти. Всего в городе — 21 лабораторно подтвержденный случай коронавирусной инфекции. Першотравенская городская больница имеет инфекционные боксы, которые готовы принимать больных. «Сегодня…
Коронавирус в Першотравенске: вспышку прокомментировал губернатор Днепр ОГА (Видео)
Не пропустите новости
Коронавирус в Першотравенске: вспышку прокомментировал губернатор Днепр ОГА (Видео)
В Першотравенске Днепропетровской области вспышка коронавируса. Губернатор Днепропетровской области Александр Бондаренко прокомментировал сложившуюся ситуацию. Губернатор рассказал, что всего в городе — 21 лабораторно подтвержденный случай коронавирусной инфекции. Першотравенская городская больница имеет инфекционные боксы, которые готовы…
Топ 2 знака зодиака мужчин, у которых с годами становится жуткий характер
DP-Life
Топ 2 знака зодиака мужчин, у которых с годами становится жуткий характер
Астрологи назвали два самых невыносимых в отношениях знака зодиака представителей сильной половины человечества. Сколько женщин в начале серьезных отношений уповали на то, что их возлюбленный изменится! Ведь конфетно-букетный период в начале романа это прекрасно, но далеко не всякая любовная лодка выдерживает испытание…
Коронавирус: въезд и выезд из Першотравенска ограничили
Не пропустите новости
Коронавирус: въезд и выезд из Першотравенска ограничили
Коронавирус в Першотравенске. Внеочередная областная комиссия по вопросам ТЭБ и ЧС приняла решение об ограничении выезда из Першотравенска и въезда в город. Нововведение будет действовать с 9 утра 8 апреля. Такие меры необходимы, чтобы остановить…

У Дніпрі серпневу конференцію освітян провели у новому форматі

Анна Пырлык
8 месяцев назад, 12:58

У Дніпрі серпневу конференцію освітян провели у новому форматі. Новости Днепра

Цими вихідними у Дніпрі провели серпневу конференцію освітян.

Цьогоріч зібрання організували у новому, більш вільному форматі. Учасників запросили до муніципального табору «Гордість Дніпра», котрий започаткував мер Борис Філатов. Конференція зібрала близько двохсот директорів шкіл, вчителів і представників батьківської спільноти.

Серед делегатів — досвідчені освітяни та новачки, котрі нещодавно заступили на керівні шкільні посади. Мета з‘їзду — обмін думками.

Та головне — об‘єднання для спільної роботи освітян, батьків, учнів і представників органів місцевого самоврядування.

«Я хочу почути про нове: що змінилося в управлінській діяльності, в освіті, щоб потім запровадити це у своєму навчальному закладі — з колективом, батьками, учнями.

На конференції багато локацій, тож ми очікуємо чимало нової інформації», — зазначив директор школи №108 Олег Олійник.

Учасники конференції працювали у дев‘яти тематичних секціях, де обговорювали, зокрема, автономію та зміни типів навчальних закладів, введення профільної освіти, розвиток Нової української школи, запобігання булінгу та багато іншого. Директорка школи №21, голова педагогічної ради при міському голові Антоніна Змієнко очолила одну із секційних груп, де разом із фахівцями профільного департаменту мерії розглядають питання зміни типів навчальних закладів і перехід на профільну освіту.

«Дуже багато питань окреслено на цій конференції. Наше питання непросте, та воно нині на часі. Це вимагає спільних дій учасників навчального процесу, а також органів місцевого самоврядування», — розповіла педагогиня.

Серед іншого, під час конференції обговорювали і меморандум про партнерство, співпрацю, довіру та взаємоповагу між учасниками освітнього процесу комунального закладу освіти. На початку літа його проєкт затвердили на сесії.

Так, у рамках співпраці педагоги, батьки та учні можуть розробляти та втілювати задуми щодо розвитку закладу освіти, погоджувати суспільно значимі інтереси його функціонування. Зі свого боку міська рада Дніпра робить чималий акцент на соціальній підтримці освітян. Два роки тому запровадили програму «Молодий педагог», за якою фахівці, котрі влаштувалися після навчання, протягом трьох років роботи щомісячно отримують по 2 тис. грн.

До того ж місто оплачує медичне страхування понад 9,5 тис. педагогів у школах і дитсадках. Це – індивідуальні договори про компенсацію витрат на медикаменти, стаціонарне лікування. У мерії також планують продовжувати реновації шкіл-тисячників і ремонти у навчальних закладах.

«До освіти суспільство стало більш уважним, бо у кожній школі виховується майбутнє України. Щоб педагоги реалізували себе інтелектуально та професійно, потрібні не зібрання, а спілкування», — зазначив один із заступників міського голови Дніпра Бориса Філатова.

За словами Олександра Шикуленка, новий формат серпневої конференції буде більш ефективним, тож його планують використовувати і надалі.

Довідка. У Дніпрі функціонують 157 шкіл. У навчальних закладах очікують понад 10,7 тис. першокласників. Також у 72 школах міста працюватимуть 266 інклюзивних класів.

У Дніпрі серпневу конференцію освітян провели у новому форматі. Новости Днепра У Дніпрі серпневу конференцію освітян провели у новому форматі. Новости Днепра У Дніпрі серпневу конференцію освітян провели у новому форматі. Новости Днепра У Дніпрі серпневу конференцію освітян провели у новому форматі. Новости Днепра У Дніпрі серпневу конференцію освітян провели у новому форматі. Новости Днепра У Дніпрі серпневу конференцію освітян провели у новому форматі. Новости Днепра У Дніпрі серпневу конференцію освітян провели у новому форматі. Новости Днепра У Дніпрі серпневу конференцію освітян провели у новому форматі. Новости Днепра У Дніпрі серпневу конференцію освітян провели у новому форматі. Новости Днепра У Дніпрі серпневу конференцію освітян провели у новому форматі. Новости Днепра У Дніпрі серпневу конференцію освітян провели у новому форматі. Новости Днепра У Дніпрі серпневу конференцію освітян провели у новому форматі. Новости Днепра

Telegram-канал Карантин ДНЕПР — канал официальных новостей о коронавирусе и карантине в Днепре
Присоединяйтесь https://t.me/karantindnepr

Читайте все новости по теме «Коронавирус Днепр» на сайте «Днепровская панорама»

Читайте также