У Дніпрі відбудеться одразу три спортивних змагання

Даниил Дяченко

У Дніпрі відбудеться одразу три спортивних змагання. Новости Днепра

Цієї суботи, 7 вересня, у Дніпрі на Фестивальному причалі відбудеться одразу три спортивних змагання: чемпіонат міста з боксу та інклюзивний фестиваль спорту, в рамках якого пройде Всеукраїнський молодіжний фестиваль здорового способу життя та воркауту.

Про це під час пресконференції 4 вересня повідомив заступник міського голови Дніпра Олександр Шикуленко.

«Ці заходи спрямовані на те, аби ще раз нагадати нашим містянам про важливість здорового способу життя. Кожен зможе долучитися до спортивних заходів: подивитися на змагання з боксу або взяти участь у змаганні з волейболу сидячи чи з воркауту», — зазначив Олександр Шикуленко.

Чемпіонат міста з боксу відбудеться open-air вперше. З 16:00 до 20:00 на Фестивальному причалі на професійному ринзі спортсмени змагатимуться за титул чемпіона Дніпра.

У Дніпрі відбудеться одразу три спортивних змагання. Новости Днепра

Інклюзивний фестиваль спорту проходитиме з 15:00 до 19:00. Спортсмени з інвалідністю та без змагатимуться у волейболі сидячи.

«У Європі це звична практика: коли здорові спортсмени збирають команду заради одного спортсмена з травмами або інвалідністю, щоб разом зіграти у волейбол сидячи. Ми хочемо, аби і в Україні зрозуміли, що не потрібно ділити людей на категорії.

Можна разом проводити весело час за спортивними змаганнями. Тож запрошуємо усіх приєднатися до нас», — каже член правління ДОГО «Рівні можливості», член паралімпійської збірної України з волейболу сидячи Олексій Харламов.

У рамках інклюзивного фестивалю спорту з 15:00 до 19:00 на Фестивальному причалі відбудеться і Всеукраїнський молодіжний фестиваль здорового способу життя та воркауту. Долучитися до нього також можуть усі.

«Ми покажемо дніпрянам доступний спорт. Насамперед на нашій локації будуть непрофесійні атлети: хлопці, дівчата та цілі родини. Необов’язково бути професійним спортсменом — якщо є бажання займатися спортом, це можна робити і у своєму дворі.

Кожен зможе випробувати себе у різних номінаціях: підтягування, бруси, віджимання тощо.

Крім цього, люди з інвалідністю також братимуть участь у змаганнях. А орієнтовно з 18:00 до 20:00 на гостей свята чекає спортивна шоу-програма», — розповів голова міжнародної організації «Street Workout», голова ВГО «Street Workout Ukraine» Денис Мінін.

Читайте также