Гиганская опухоль повергла медиков в шок: в больнице Мечникова сделали уникальную операцию
Не пропустите новости
Гиганская опухоль повергла медиков в шок: в больнице Мечникова сделали уникальную операцию
В Днепре в больнице Мечникова медики провели уникальную, можно сказать, ювелирную операцию по удалению гигантской опухоли. Медики удалили самую огромную опухоль за весь период существования нейрохирургической службы Об этом корреспондент Днепровской панорамы узнал из сообщения…
Закрыть город: Филатов о жестких мерах, на которые могут пойти из-за коронавируса (Видео)
Не пропустите новости
Закрыть город: Филатов о жестких мерах, на которые могут пойти из-за коронавируса…
Коронавирус в Днепре. О ситуации с коронавирусом и о том, что важно устоять перед эпидемией, просто пересидев дома, говорил мэр Днепра Борис Филатов во время передачи «Грани» на 34 телеканале. По словам мэра, в Новомосковске…
Коронавирус в Днепре: статистика на вечер 3 апреля
Не пропустите новости
Коронавирус в Днепре: статистика на вечер 3 апреля
По состоянию на 20.00 3 апреля в Днепре зарегистрировано 8 случаев заболевания коронавирусом. Об этом сообщает корреспондент Днепровской панорамы, со ссылкой на телеграм-канал КАРАНТИН Днепр. Отмечается, что 5 человек находятся на лечении, 3 человека выздоровели. 8…
Гороскоп на 4 апреля: кого ждут резкие перепады настроения и расплата
DP-Life
Гороскоп на 4 апреля: кого ждут резкие перепады настроения и расплата
Гороскоп на 04. 04.2020 года. Прогнозы астрологов для представителей каждого знака зодиака. Овен. 4 апреля вы почувствуете и эйфорию, и уныние из-за резких перепадов настроения. Телец. Постарайтесь заниматься весь день важными делами, сократив общение к…
Приезд Николая II в Екатеринослав: уникальное видео от известного блогера из Днепра
Не пропустите новости
Приезд Николая II в Екатеринослав: уникальное видео от известного блогера из Днепра
В Днепре уникальный исторический факт разузнал и сделал об этом видео известный блогер Виталий Пискун. Это видео путешествие во времени о приезде Николая II в Екатеринослав (Днепропетровск) в 1915 году. Император посетил Красный крест и…

У Дніпрі з ініціативи мера Бориса Філатова запрацювала платформа, що дозволяє активістам розвозити продукти літнім людям

Анатолий Пархоменко
2 недели назад, 14:05

Уже декілька днів у Дніпрі діє волонтерський рух допомоги літнім людям в умовах карантину. Його ініціатором став мер Борис Філатов. Проєкт об’єднав волонтерів, активістів, підприємців, представників різних конфесій міста.

«Наразі створено 8 майданчиків на базах територіальних центрів соціальної допомоги в різних районах міста. Там формуються та акумулюються речі найпершої потреби. Соцпрацівники та волонтери, які розвозять набори похилим людям, ретельно обстежені та мають усі засоби захисту. Пішла реальна допомога людям. Проєкт працює», – відзначив заступник міського голови Дніпра Едуард Підлубний.

Допомога надаватиметься передусім найбільш вразливим перед інфекцією COVID-19 категоріям населення – особам похилого віку та людям з інвалідністю.

«Сьогодні кількість людей, яким необхідна допомога, зростає. У нас є більш ніж 18 тисяч контактів, з яких 12 тисяч – люди, які знаходяться на обліку в територіальних центрах соціальної допомоги. Усе, що ми наразі робимо, відбувається поки у тестовому режимі налагодження та систематизації роботи.  Ми вже розвозимо продукти, інструктуємо волонтерів, розповсюджуємо інформацію щодо ситуації та правил поводження в умовах карантину тощо. Таким чином, якщо перед нами стане велика проблема, то ми будемо готові», – сказав засновник Центру соціальної відповідальності для допомоги в умовах карантину Геннадій Гуфман.

За словами директорки Дніпровського міського територіального центру соціального обслуговування «Надання соціальних послуг» Наталі Біневської, щодня до районних майданчиків допомоги привозять харчі та предмети першої необхідності. Вони запаковані, перевірені та сертифіковані. За минулу добу вже сформували та розвезли проднабори близько 2 тисячам людей похилого віку.

«Наразі це великий плюс не тільки для людей похилого віку, в тому, що вони отримають все необхідне не виходячи з дому, але й для соцпрацівників. Адже це переважно жінки, яким важко було б впоратися з таким обсягом роботи самостійно. Ми вдячні тим, хто відгукнувся на заклик та приєднався до спільної справи. У складній ситуації з’явилося багато небайдужих людей, які реально допомагають», – розповіла Наталя Біневська.

За словами заступниці керівника «Національний корпус Дніпро» Дар’ї Слуцьковської, яка приєдналася до руху допомоги, така ініціатива не реалізується більше ніде в Україні, окрім нашого міста.

«Оскільки я спілкуюся з усією Україною, можу сказати, що така ініціатива міської влади та робота, що наразі ведеться, діє лише в Дніпрі. Попри те, що волонтери – активні люди, однак таку справу потрібно робити централізовано, мають бути люди, які реально розуміють, кому потрібна допомога. Тільки разом ми здатні впоратися із будь-якими труднощами», – зазначила Дар’я Слуцьковська.

Командир дніпровської роти УДА Роман Танетко разом з однодумцями також задіяний у проєкті допомоги похилим мешканцям Дніпра.

«Склалася непроста ситуація, тому ми не могли стояти осторонь. На цій платформі ми вже розвозимо продукти людям похилого віку.  У складних умовах потрібно об’єднуватися та робити разом щось для міста», – сказав Роман Танетко.

Telegram-канал Карантин ДНЕПР — канал официальных новостей о коронавирусе и карантине в Днепре
Присоединяйтесь https://t.me/karantindnepr

Читайте все новости по теме «Коронавирус Днепр» на сайте «Днепровская панорама»

Читайте также