У мерії Дніпра нагадали, які штрафи чекають на підприємців за несвоєчасне прибирання снігу

Мария Леонова

У мерії Дніпра нагадали, які штрафи чекають на підприємців за несвоєчасне прибирання снігу

Несвоєчасне прибирання прилеглої до об’єктів території, у тому числі й від снігу, – одне з порушень правил благоустрою.

Штрафи становлять від 340 до 1700 грн. Суму визначає адміністративна комісія. За шість днів негоди у Дніпрі інспектори склали понад 50 адміністративних протоколів на фізичних та юридичних осіб, а приписів надали – у декілька разів більше. Про це під час прямої телефонної лінії 12 лютого розповів начальник інспекції з питань благоустрою Дніпровської міської ради Руслан Мороз.

Не має значення власник чи орендар приміщення, згідно з правилами благоустрою він має доглядати за прилеглою територією. Наприклад, якщо це магазин, то вона простягається від фасаду до бордюру проїжджої частини. Інспектори перевіряють магазини, офіси та установи усіх форм власності.

«Закликаємо підприємців, власників, орендарів офісів, установ, а також голів ОСББ бути відповідальними, доглядати за прилеглою територією, вчасно чистити її від снігу та посипати, якщо ожеледь. Цією територією ходять ваші відвідувачі, клієнти, потенційні покупці», – наголосив Руслан Мороз.

Він також додав: «При перевірках виявляється, що у багатьох підприємств укладені договори окрім вивезення сміття, ще й на вивезення снігу. Контрагенти не виконують свою роботу вчасно. У цьому разі штрафуємо вже не підприємців, а виконавців послуги».

Під час прямої телефонної лінії представник мерії нагадав, що пухкий сніг слід розчищати до тротуару чи бруківки. Якщо намерзлий лід, то посипати піщано-соляною сумішшю. Заборонено нагрібати зі снігу кучугури та складувати на міській території. За видалення бурульок відповідають балансоутримувачі будівель.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли

Непогода в Днепре: коммунальные службы работают над ликвидацией последствий (Фото/Видео)

Присоединяйтесь также к Днепровской Панораме в Google News. Следите за последними новостями!Присоединиться
Читайте также