В Украине ремонт дорог будут контролировать иностранцы

Анатолий Пархоменко

В Украине ремонт дорог будут контролировать иностранцы

Отныне ремонт дорог в Украине будут контролировать независимые иностранные компании.

Об этом корреспондент «ДП» узнал на странице главы Укравтодора Александра Кубракова.

В Украине ремонт дорог будут контролировать иностранцы

«Якість доріг буде контролюватися незалежними компаніями.

Не секрет, що раніше нові або відремонтовані дорожні об‘єкти часто приймались «із заплющеними очима» — про те, що існують норми та стандарти просто «забували». Такий підхід зводив нанівець увесь сенс будівництва — неякісні дороги швидко зношувались та потребували нового ремонту. Це замкнуте коло потрібно розірвати.

Цього тижня провів продуктивну зустріч з експертами австрійської iC consulenten та представниками служб автодоріг у Донецький та Запорізькій областях. Головна тема розмови — залучення незалежних експертів з міжнародним досвідом до контролю за якістю робіт на наших дорогах.

Чим нам може допомогти досвід австрійської консалтингової фірми? Наразі ми обговорюємо можливість співпраці в рамках пілотного проекту — на дорозі Н-08 Бориспіль — Дніпро — Запоріжжя (через Кременчук) — Маріуполь, роботи на якій завершились нещодавно. У результаті плануємо отримати рекомендації та план дій щодо покращення контролю за виконаними роботами з урахуванням досвіду країн ЄС.

Уже наступного року якість виконання усіх ключових дорожніх проектів контролюватиметься незалежними міжнародними компаніями, експертиза яких визнана світом.

Українські дороги не мають бути прірвою для наших грошей», — написал Кубраков.

Смотрите также: Зеленский попал на обложку журнала Time: перевод статьи о нем

Присоединяйтесь также к Днепровской Панораме в Google News. Следите за последними новостями!Присоединиться
Читайте также