В Днепре появился Telegram-канал самых интересных новостей города
События
В Днепре появился Telegram-канал самых интересных новостей города
В Днепре появился Telegram-канал «Днепровской панорамы», где вы сможете найти самые интересные и актуальные новости города. Мессенджер Telegram можно установить по ссылкам в App Store или Google Play.После установки Вам нужно подписаться на канал «ДП», где вы…
Когда город находился в оккупации: появились невероятные фото Днепра 1941 года
Не пропустите новости
Когда город находился в оккупации: появились невероятные фото Днепра 1941 года
Фотограф Артём Костюк опубликовал серию фотографий Днепра 1941 года. Снимки ему прислали читатели. Об этом корреспонденты «Днепровской панорамы» узнали на сайте gorsovet.com.ua. «Скорее всего, как мне подсказал Алексей Адамчик, это 1941 год, так как большую часть…
В Днепре всем льготникам дадут «живые» деньги: первые подробности
Не пропустите новости
В Днепре всем льготникам дадут «живые» деньги: первые подробности
Вслед за монетизацией субсидий в Украине внедрят монетизацию льгот на оплату коммунальных услуг. Об этом корреспондент «Днепровской панорамы» узнал от пресс-службы Министерства социальной политики Украины. Реформу начнут внедрять с 1 октября 2019 года. Параллельно будут функционировать две…
С завтрашнего дня в двух посёлках Днепра на месяц отключат газ (Адреса)
Не пропустите новости
С завтрашнего дня в двух посёлках Днепра на месяц отключат газ (Адреса)
С 20 мая по 20 июня жители Диевки и Сухачевки останутся без газа. Об этом корреспонденты «Днепровской панорамы» узнали в ПАО «Днепрогаз». Отключить от газоснабжения планируют 4550 абонентов. Газа не будет в Диевке по следующим адресам: —…
Отдых днепрян на грани срыва: на любимом курорте большие проблемы с канализацией
Не пропустите новости
Отдых днепрян на грани срыва: на любимом курорте большие проблемы с канализацией
Курортному Бердянску выделили 8 млн грн из резервного фонда Запорожской области на ремонт проблемного коллектора. Чтобы полностью ликвидировать проблему, необходимо еще 100 млн грн.  В Бердянске Запорожской области курортный сезон оказался под угрозой срыва из-за…

Фестиваль спорту: У Дніпрі близько 200 юних легкоатлетів змагалися за міжнародною програмою IAAF

6 дней назад, 15:37

Фестиваль спорту: У Дніпрі близько 200 юних легкоатлетів змагалися за міжнародною програмою IAAF. Новости Днепра
У Дніпрі відбувся фестиваль спорту «Дитяча легка атлетика за міжнародною програмою IAAF».
Захід організувала Федерація легкої атлетики Дніпра та Дніпропетровської області за підтримки Дніпровської міської ради. Змагання пройшли у рамках програми Бориса Філатова «Дніпро – спортивна столиця».
Особливістю цьогорічного фестивалю стало те, що до дніпровських школярів вперше приєдналися переможці фестивалю зі шкіл Західного Донбасу.
«Це – фінальний фестиваль.
Протягом 2018-2019 навчального року у школах Дніпра та школах регіону Західного Донбасу працювала наша програма дитячої легкої атлетики.
Всі ці діти не просто прийшли на свято спорту, вони навчалися за програмою та пройшли жорсткий відбір.
Тут представлені найсильніші команди – переможниці районних змагань із 16 шкіл Дніпра та двох – із Павлограда.
Я вважаю, що такі заходи навчать дітей проявляти себе, відстоювати честь команди, розвивати дружні стосунки, згуртованість, відданість спільній справі.
Для нашої федерації – це можливість популяризувати легку атлетику, а також придивитися до дітей, які мають здібності до цього виду спорту, та запросити їх у спортивні школи, щоб займатися легкою атлетикою професійно», – відзначила президент Федерації легкої атлетики м. Дніпра та Дніпропетровської області Марина Філатова.
У фестивалі взяли участь близько 200 дітей – учні 3-4 та 5-6 класів. Діти змагалися у восьми видах міжнародної програми ІААF: естафета, стрибки, метання, біг, класики тощо.
«Подібні заходи відбуваються в усьому світі, і радує те, що Дніпро є постійним учасником таких змагань. Легка атлетика – це дуже складний вид спорту, але такий дитячий варіант спрямований на те, щоб показати малечі, що це може бути весело й корисно.
Міська влада ставиться серйозно до масових видів спорту, особливо дитячих. Тому місто закупило 24 легкоатлетичні комплекти, які використовуються під час змагань. Вони яскраві та кольорові, щоб дітям було приємно й комфортно займатися спортом», – сказав заступник міського голови Олександр Шикуленко.
За перебігом змагань стежили понад 30 суддів. Це викладачі спортивних шкіл і професійні тренери Федерації легкої атлетики Дніпра та Дніпропетровської області. «Ми вперше беремо участь у таких змаганнях. Дуже переживаємо за наших дітей.
Водночас ми дуже вдячні організаторам і Марині Філатовій – як ідеологу – за проведення таких фестивалів. Завдяки цьому наші діти цікавляться спортом і займаються ним із задоволенням», – розповіла мама учасниць фестивалю, учениць школи № 28 Олена Погорєлова. Під час фестивалю юних легкоатлетів підтримували не тільки родичі та друзі, а й відомі спортсмени, які вже досягли певних висот.
«Мені дуже подобається цей проект.
Він розвиває дитячу легку атлетику, багато дітей не тільки знайомляться з цим видом спорту, вони приходять і займаються. Всі діти дуже талановиті, і я думаю, що у майбутньому їм багато що вдасться», – сказала легкоатлетка, рекордсменка світу у віковій групі до 18 років зі стрибків у висоту Ярослава Магучіх. Учасник змагань із Павлограда, учень 5 класу школи № 9 Ілля Ллой, приїхав до Дніпра по перемогу.
«Ми приїхали сюди, щоб посісти перше місце та мати змогу потрапити на всеукраїнські змагання.
Думаю, що перемога команди залежить від спільної роботи. Головне – зосередитися й викладатися на повну заради себе і своєї команди», – поділився Ілля.
Для учасників і переможців змагань підготували призи та подарунки генеральний спонсор фестивалю у м. Дніпрі – компанія EVA, спонсор у регіоні Західного Донбасу – ПРАТ «ДТЕК Павлоградвугілля», а також партнери – громадська організація «Старт Дніпро» і дитячий простір MYplay. Крім цього, для дітей влаштували спеціальні ігрові зони для відпочинку.
За результатами змагань призові місця розділили юні легкоатлети з Дніпра. Переможцем серед учнів 3-4 класів стала команда гімназії № 12. Друге місце посіли спортсмени зі школи № 28, а третє – команда школи № 137. Серед 5-6 класів чемпіонами стали учні школи № 28, друге місце виборола команда школи № 98, а на третю сходинку піднялися юні спортсмени зі школи № 122.
Довідка. IAAF (International Association of Athletics Federations) – Міжнародна асоціація легкоатлетичних федерацій, всесвітня керівна організація в легкій атлетиці.

Оставить комментарий

Оставьте первый комментарий.

Читайте также