Альтернативні місця відпочинку у басейнів: що пропонує Коблево. Ціни

Коблево розташоване лише за 60 км від Одеси. Це відомий курорт у Миколаївській області. І цього року тут можна відпочити біля води, не маючи контакту із морем, повідомляє Дніпровська панорама, посилаючись на сайт koblevo.live

Зрозуміло, що у Миколаївській області, як і в самому Коблеві, ніякого відпочинку в морі не буде, але власники баз відпочинку та готелів вигадали альтернативу і вже є перші клієнти – це відпочинок у басейнах!

У Коблеві вже відкрито частину готелів, які пропонують гостям відпочинок (загоряння) на морському узбережжі, а як альтернативу — купання в басейні та розваги на території бази: ігрові та спрортмайданчики, мангальні зони, парки, - повідомляє видання.

На багатьох сайтах готелів та баз відпочинку час застиг улітку 2021 року — ціни не оновлені саме з цього періоду, з чого можна зробити висновок, що відпочиваючих ні минулого, ні цього року вони не приймають.

Разом з тим деякі все ж таки відкриті, і навіть пропонують ознайомитися з актуальним прайсом без необхідності зв'язуватися по телефону.

Скільки ж коштуватиме відпочинок у Коблеві без моря?

Ось кілька готелів на березі моря у Коблеві. Щоб читачі не визнали матеріал рекламним, не вказуємо їх назви. Вартість відпочинку вважали для сім'ї із трьох осіб.

басейн Коблево

Готель "А".

На території є басейн з водяними атракціонами, мангальна зона, дитячий майданчик. Є також вихід та вид на море, проте їм цього року можна лише помилуватися.

Ціни на номери:

2-місний – 1200 грн. на добу, 3-місний – 1500 грн. Сімейні номери: 4-місний – 1900 грн., 2-кімнатний п'ятимісний – 2400 грн., 3-кімнатний семимісний напівлюкс – 2800 грн.

У номерах є душ, телевізор, холодильник, кондиціонер.

Якщо замовлення на проживання менше ніж три доби — плюс 20%. Готель пропонує також харчування формату «шведський стіл» – 500 гривень з особи на добу. Додатково оплачується паркування – 200 гривень на добу.

Таким чином, сім'я із трьох осіб, яка приїхала на тиждень відпочинку на своєму автомобілі, заплатить 22 400 гривень (з харчуванням).

отель Коблево

Готель "Б".

Готель пропонує басейн, дитячі майданчики, парковку, сосновий парк.

Вартість послуг така.

Стандарт двомісний однокімнатний до 27 липня – 2298 грн., з 27 липня по 19 вересня – 1618 грн., тримісний – 2968 грн. та 1988 грн. також залежно від зазначеної вище дати. Напівлюкс – 3868 грн та 2598 грн.

Можна орендувати котедж – ціна стартує від 1768 (високий сезон) та 1238 (низький) та до 4988 та 2598 гривень відповідно.

У вартість входять сніданки. На території є ресторан, де можна повечеряти та пообідати. Приблизні ціни, судячи з розміщеного на сайті меню: борщ – 168 грн., піца – 198–340 грн., шашлик – 218 грн., порція пюре – 88 грн. У середньому відвідування ресторану за мінімальних запитів коштуватиме ще 200-250 гривень на одну особу.

На сайті також вказано, що на території готелю є їдальня, де відпочиваючі можуть замовити комплексні обіди та вечері, проте меню та прайсу на дані послуги немає. Додатково оплачується туристичний збір.

Разом, якщо та сама сім'я з трьох осіб вирушить на відпочинок у липні (номер стандарт) — 20 776 гривень, у серпні або на початку вересня — 13 916 гривень. До цієї цифри потрібно додати вартість обідів та вечерь.

Аквапарк у Коблеві

Цього року запустили і аквапарк у Коблеві – «Орбіта». Працює також і база відпочинку біля аквапарку (номери від 800 грн на добу).

Ціни на квапарк такі:

  • дорослий квиток – 400 грн. (з 10.00 до 18.00);
  • дитячий квиток – 300 грн. (з 10.00 до 18.00).

аквапарк

Тим, хто зупиниться відпочити на базі «Орібта», дія як і раніше система знижок на відвідування аквапарку – 50% від вартості, а відвідування всіх басейнів бази – безкоштовне.

Нагадаємо, раніше ми писали: "Тату, тут пустеля". Що відбувається в Кирилівці на Азовському морі у пік сезону (відео)