Сергей Притула подарил 93-й бригаде Днепропетровщины дорогостоящий беспилотник

Известный украинский шоумен и телеведущий Сергей Притула, который давно помогает украинской армии, сделал очередной очень нужный и дорогостоящий подарок нашим защитникам. Для бойцов 93-й бригады «Холодный Яр», которая базируется в поселке Черкасское Новомосковского района Днепропетровской области, он за свои средства приобрел суперсовременный беспилотник.

Об этом сообщается в официальной группе 93-й бригады в Фейсбуке.

«Хочемо поділитися з вами радісною і дуже важливою для нас новиною. Відомий телеведучий та волонтер Сергій Притула подарував 93-й бригаді «Холодний Яр» сучасний безпілотний авіаційний комплекс «Лелека-100» виробництва Производственно-инновационная компания «ДеВиРо».

Цей комплекс є найдовершенішим з усіх, що виробляються в Україні та співставний зі світовими безпілотниками. Основною перевагою «пташки» є здатність працювати у найжорсткіших умовах радіоелектронного придушення з боку ворога. Комплексом можна керувати як вдень, так і вночі на великих відстанях, здобувати важливу інформацію в режимі реального часу.

«Лелека» оздоблена рятувальним парашутом. Траплялися випадки, коли літак, наскрізь прошитий ворожими осколками, спускався на парашуті в «зеленку». І завдяки такому засобу рятування не одну «пташку» вдалося відновити після підбиття і повернути на фронт. Перед тим, як отримати безпілотний комплекс, бійці бригади проходили спеціальне кількатижневе навчання.

93-я бригада «Холодний Яр» дуже вдячна Сергію Притулі за дороговартісну пожертву, яка допоможе вберегти життя наших бійців та ефективніше протидіяти російському агресору».

Юлианна Кокошко

Читайте также: На замену «скотовозкам»: днепряне восхищаются огромными автобусами на городских маршрутах (Фото/Видео). Подписывайтесь на нашу страницу в Facebook. Подписывайтесь на наш канал в Telegram.