Кропива врятує ваш город від слимаків. Простий рецепт

Волога й тепла погода - рай для розповсюдження слимаків. А от позбутися їх надзвичайно складно. Вони постійно псують молоді насадження, намагаються з’їсти молоду городину. Якщо ви також потерпаєте від їх присутності, тоді спробуйте народний метод з одним засобом, повідомляє Дніпровська панорама, посилаючись на Новини.Інфо.

Поруч з дачами часто росте кропива. Її не люблять, бо вона боляче жалить, проте від неї може бути велика користь. Вона допоможе захиститися від слимаків.

Наріжте кропиви та висушіть її. Розкладіть на грядках. Метод народний, проте частині слимаків точно не буде місця по ній повзати. Кропива є носієм фітонцидів, а шкідники цього дуже не люблять.

Сушена кропива має ще одну позитивну функцію. Вона буде, як мульча. Розкладіть її на грядках, де потрібно забезпечити утримування вологи або ж, навпаки, захистити ґрунт від надмірних дощів.

Як ще можна позбутися слимаків

Зі слимаками потрібно боротися від травня до липня, в цей час необхідно намагатися їх якнайбільше знищити  -  виполюванням бур’янів, обкошуванням ділянок, розпушуванням ґрунту, прибиранням куп листя, трухлявих пеньків або гілляк. Ці місця слугують прихистком для слимаків від спеки літом та від холоду восени. Потрібно також проводити міжрядні обробітки, де слимаки  у серпні відкладають нові яйця. 

Ефективним є ручне  збирання молюсків. Збирати слимаків з рослин та ґрунту потрібно у вологу погоду, після дощу, вночі та вранці по росі, коли молюски активно повзають і харчуються. Щоб зібрати слимаків механічним способом у місцях їх скупчення розкладають мокрі ганчірки, куски шиферу, фанери, дощечки тошо. Періодично ці речі переглядають та збирають слимаків. Знищують зібраних слимаків з допомогою  міцного соляного розчині, поміщаючи їх туди  або заливають крутим окропом.

Дієвий спосіб боротьби зі слимаками – приготування пасток із напоїв, які полюбляють ці шкідники. Тут у пригоді можуть стати пиво, кефір, компот або розчин із медом. Розливши ці смаколики у плоскі блюдця, або вкопані у землю деньця пластикових пляшок, наступним ранком знайдете всередині ємкостей купу слимаків.

Приманкою для слизьких шкідників можуть слугувати й шкірки грейпфрута або дині. На ранок зможете зібрати врожай зі шкідників, що сидітимуть під шкірками.
Покладіть між рядками зволожену гілку та капустяний лист. На ранок слимаки зберуться на цій пастці і їх не треба буде шукати та збирати по одному.

Нагадаємо, раніше ми писали: Блогер з Дніпра розповів про відпочинок та ціни в Буковелі (відео)