У Дніпрі перевіряють стан захисних бетонних укритів (Фото)

У неділю, 11 червня, черговий по місту Самілик Олексій Миколайович, заступник директора департаменту благоустрою та інфраструктури Дніпровської міської ради, первіряв за доручення міського голови Бориса Філатова щодо стану укриттів по місту. Черговий по місту проінспектував стан захисного бетонного укриття на житловому масиві Придніпровськ. Про це повідомляє "Дніпровська панорама" з посиланням на Дніпровську міську раду.

У Дніпрі продовжують перевіряти стан укриттів по місту. Зокрема 11 червня черговий по місту Самілик Олексій відвідав захисне бетонне укриття по вул. 20-річчя Перемоги, 51, що розташоване біля Самарської райадміністрації. Ним дніпряни можуть користуватись цілодобово, як і іншими укриттями по місту.

Воно розраховане до 20 людей, має лави, урни для сміття та біотуалет поруч. Крім цього, комунальники Дніпра щоденно прибирають його. Щодо біотуалету, то його комунальники обслуговують через день, а двічі на тиждень виконують його миття. Також, за потреби, всередині приміщення проводять обробку (дератизацію) всіх поверхонь для ліквідації неприємного запаху.

Загалом такі укриття розпочали встановлювати за дорученням міського голови Бориса Філатова у 2022 році. Модульні захисні споруди монтували біля зупинок громадського транспорту та у місцях великого скупчення людей. Загалом по місту є два типи таких укриттів:

  • тип ЗС-20 (складається із 11 секцій). Вони розраховані на одночасне укриття до 20 осіб. Вага споруди складає близько 55 т. Їх розміщували біля зупинок громадського транспорту;
  • тип КУ 2.5.-1.2-6А та КУ 2.5.-1.2-8А (складаються з 6 або 8 секцій). Вони розраховані на одночасне укриття від 40 до 60 осіб (в залежності від кількості секцій). Їх встановили у місцях великого скупчення людей.

Торік у Дніпрі встановили 36 укриттів різних типів, у 2023 році – ще 22. Загалом у різних районах міста встановлено 58 модульних захисних споруд.

Міська влада звертається до містян з проханням не утворювати смітників в укриттях та використовувати біотуалети за призначенням. Адже щоденно комунальники знаходять там велику купу сміття - це і пляшки, і обгортки тощо. І це попри те, що поруч стоїть урна. Прохання поважати працю комунальників, адже вони працюють для вас.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли про те, як працює укриття в школі №53 у Дніпрі.