Побач, як запалюють справжні ромале

Яскрава мистецька подія чекає дніпрян та гостей міста вже 23 листопада о 18:00 - небувалий за розмахом концерт представників ромської культури у виконанні неперевершених Любові Власової та Володимира Юрковського. Почесними гостями концерту стануть учасники АТО, які безкоштовно відвідають захід. Для них це у першу чергу психологічне розвантаження та реабілітація після важких воєнних буднів та лікарняних палат/

Концерт Любові Власової - це завжди музичний феєрверк та потік живої енергії. У програмі прозвучать імпровізації мелодій про любов у стилі ретро. Пісні з репертуару Любові Успенської, Нані Брігвадзе, Тамари Гвердцителі. Джазові попурі і улюблене всіма «Аргентинське танго», «Компарсита», «Маленька квіточка», які виконає за роялем сама Любов Власова. Піснями ромів з усього світу поділиться Володимир Юрковський та ансамбль ромської пісні і танцю «Бахтале» (м. Миколаїв). Вокальний подарунок для Любові Власової зробить фіналістка телешоу «Х-фактор» Альбіна Коваль разом з вокально-хореографічним колективом «Джитанес» (м. Харків). 

Контактна особа – Юлія Шуткіна, провідний редактор, прес-менеджер філармонії. Тел: (050) 041-57-94. Місце проведення: Дніпровська філармонія, вул. Воскресенська, 6.