Інспекційний об’їзд чергового по місту Дніпро: активне дозвілля слухачів УТВ і ремонт аварійних дитячих майданчиків (Відео)
Відновлення безпеки для дітей та активності для людей поважного віку. Директор департаменту з питань місцевого самоврядування, внутрішньої та інформаційної політики ДМР, Артем Нідєлько, перевірив виконання доручення міського голови Дніпра Бориса Філатова щодо ремонтів аварійних дитячих та спортивних майданчиків. А також перевірив виконання доручення щодо підтримки активного життя для людей поважного віку, а саме учасників Університету третього віку, повідомляє Дніпровська панорама, посилаючись на телеканал ДніпроTV.
Він відвідав заняття з китайської гімнастики з ракеткою «Плейстик» в УТВ. Цей вид спорту вважається найменш травматичним та безпечним.
Наші слухачі, як завжди, з гарним настроєм, усміхнені, енергійні, з самого ранку вийшли з ракетками. Китайська гімнастика з ракеткою «Плейстик» – одне з найбільш рухливих занять в УТВ. Зараз плейстиком займаються на 4-х локаціях в різних районах міста, - каже Артем Нідєлько.
Пані Ірина вперше спробувала китайську гімнастику у 2015 році. Каже, що коли дізналася про такі заняття в «Університеті третього віку», то записалася, і тепер відвідує їх регулярно.
Такі заняття гарно впливають на здоров'я (суглоби, серцево-судинну систему, легені). Загалом фізичний стан покращується. А ще це ментальне здоров'я, тому що ми вчимо вправи, концентруємося, і це розвиває нашу пам'ять. І, звісно, що це і духовне здоров’я, тому що ми відволікаємося. Це своєрідна медитація, – розповіла учасниця УТВ Ірина Францкевич.
Заняття з китайської гімнастики з ракеткою «Плейстик» мають два рівні підготовки – для новачків та тих, хто вже має базові навички. Нині китайську гімнастику відвідують 150 учасників УТВ. Заняття проводяться двічі на тиждень на кожній локації. Окрім китайської гімнастики, слухачі УТВ можуть також відвідувати й інші спортивні заняття: скандинавську ходьбу, оздоровчу гімнастику з елементами зумби та бачати, східні танці та новий напрям – черлідинг.
До проєкту «Університет третього віку» можуть долучитися жінки віком від 55 років, чоловіки – від 60-ти. Необхідні документи: паспорт, ідентифікаційний код, пенсійне посвідчення, довідка про взяття на облік (для ВПО). Їх потрібно принести за адресою: Старокозацька, 40-Б. Телефони: (093) 134-46-69, (068) 753-71-71, (093) 264-50-34, (099) 607-56-97 (вайбер).
Цього дня черговий по місту перевірив і ремонти аварійних дитячих та спортивних майданчиків на проспекті Героїв, 40.
Перевірив, як триває ремонт за заявками місцевих мешканців щодо аварійного стану дитячого майданчика. Тут вирівнюємо його поверхню і капітально ремонтуємо всі аварійні елементи. Нині діти не мають можливості поїхати на відпочинок на море, тому ми повинні створити всі умови для відпочинку у місті, – акцентує Артем Нідєлько.
Мешканка житломасиву Перемога Валерія зі своїм 2-річним сином Левом гуляє на майданчику щодня. Каже, що малий дуже чекає на оновлення і вже розказує, як буде спускатися з гірки.
Майданчик тут стоїть давно, але був у не дуже хорошому стані. Не можна було покачатися на гойдалці, спуститися з гірки. Тут було не дуже комфортно дітям, тому якийсь час ми сюди не приходили. Зараз бачимо, що тут ремонтують елементи, навіть нове щось поставили. Це дуже круто, і радіємо, що можна тепер нормально гуляти з дитиною, – розповідає молода матуся Валерія.
Ініціювала ремонт майданчика пані Галина. Вона прийшла на прийом до міського голови Дніпра, аби якнайшвидше оновили гойдалки та інші дитячі елементи.
Я зібрала близько тисячі підписів від мешканців нашого будинку та від матусь, які приходили зі своїми дітьми на цей майданчик. Приємно, що міська рада відгукнулася на наше звернення. Тепер дітки гратимуться на зручному та безпечному майданчику. Окрема подяка за це міському голові Борису Філатову, – розповідає мешканка будинку на просп. Героїв Галина Алексеєнко.
Ремонт на майданчику роблять комплексно. Дещо замінюють на місці, а деякі елементи потребували ремонту в заводських умовах.
Було доручено провести ремонт та модернізацію комплектів дитячого та тренажерного обладнання. Тож роботи ще тривають. Плануємо закінчити на початку вересня. Тут додатково буде улаштовано гумове покриття. Також перепланували розташування об’єктів. На прохання місцевих мешканців переробимо одну з гойдалок. Вони попросили замінити жорстке кріплення гойдалки на ланцюги, – підкреслив директор КП «Розвиток територій міста» Олександр Чуб.
Нині по місту триває ремонт 8 майданчиків. З початку року КП «Розвиток територій міста» вже відремонтувало близько 40 комплектів обладнання. До кінця року оновлять ще близько 35.
Також черговий по місту перевірив і укриття у Національному центрі аерокосмічної освіти молоді, який розташований на просп. Гагаріна, 26.
Частина укриттів не на балансі міста. Тому є проблема з тим, що вони непридатні для використання. Їх можуть не вчасно відкривати під час тривоги або ж взагалі не відкривати. Це укриття, хоч і не міське, однак придатне для того, аби приймати відвідувачів. Воно розраховане на 500 осіб. Тут є санвузол, лави, освітлення, запас технічної води. Тому сюди можуть сміливо приходити під час повітряних тривог ті, хто мешкає поруч із аерокосмічним центром, – додав Артем Нідєлько.
Укриття в аерокосмічному центрі відкрили у вересні торік, коли з'явилася потреба ховатися під час тривоги студентам та курсантам вишу, який поруч.
В укриття приходять курсанти університету, співробітники, сусіди. Воно відкрите цілодобово, – говорить перший заступник генерального директора Національного центру аерокосмічної освіти молоді Ігор Кочерга.
Докладніше - в сюжеті:
Нагадаємо, раніше ми писали: Під Дніпром знайшли водойму з дикими лебедями (фото)