У Дніпрі готують до виходу на маршрути 7 нових трамваїв із Німеччини

У Дніпрі вже наприкінці серпня вийдуть на маршрути 7 нових трамвайних вагонів. Раніше вони були у використанні в Німеччині.

_MG_8104.CR2

Зараз у комунальному підприємстві «Дніпровський електротранспорт» їх готують до роботи в Дніпрі: переобладнують, фарбують, за необхідності реставрують всередині. Загалом у міста є домовленість про придбання 20 вагонів із Німеччини, зокрема й цих 7.

_MG_8034.CR2

Про це 8 липня повідомив заступник міського голови Дніпра Михайло Лисенко.

«Враховуючи те, що вік деяких трамваїв, які рухаються містом, перевищує 50 років, ми прийняли рішення придбати 20 одиниць трамваїв у Німеччині.

Вартість одного з урахуванням доставки, розмитнення і т.д. складає 39 тис. євро. Раніше вартість була вища, проте після переговорів нам вдалося отримати знижку в розмірі 5 тис. євро за кожну одиницю.

_MG_8025.CR2

Наразі ми проводимо модернізацію перших 7 вагонів, які Дніпро вже отримав. Такі самі трамваї зараз їздять по німецькому місту Лейпциг», – розказав заступник Бориса Філатова.

Також Михайло Лисенко зазначив, що комунальне підприємство «Дніпровський електротранспорт» – єдине підприємство в Україні, яке проводить весь комплекс ремонтно-відновлювальних робіт для трамваїв та тролейбусів:

_MG_7938.CR2

«Ми надаємо послуги українським містам, наприклад, Харкову та Києву. Маємо довгострокові контракти. Такого комплексу послуг, як у Дніпрі, не надає жодне підприємство в нашій країні».

Ще 8 нових вагонів теж вже знаходяться в Дніпрі. Зараз триває оформлення документів. П’ять вагонів мають поставити до кінця липня.

«Після ремонтно-відновлювальних робіт трамваї зможуть нам прослужити щонайменше ще 10 років.

У нас є відповідний досвід придбання трамвайних вагонів, і вони можуть служити й 15 років», – додав директор департаменту транспорту та транспортної інфраструктури Дніпровської міської ради Ігор Маковцев.