Була в аварійному стані. У Дніпрі закінчують ремонт дороги (фото)

У Дніпрі закінчують ремонтувати ще одну аварійну дорогу Мешканці мікрорайону вдячні за ремонт проїзду від вул. Березинської до вул. Старочумацької. У Дніпрі закінчують ремонт проїзду від вул. Березинської до вул. Старочумацької. Дорога тут була у геть аварійному стані, зокрема й через зведення будинків поруч, повідомляє Дніпровська панорама з посиланням на міську раду.

Та й пішохідні доріжки за роки експлуатації теж вже стали аварійними.

Тут жвавий рух, оскільки поєднуються дві великі вулиці. Поруч громадський транспорт, багато пішоходів. Були звернення мешканців відремонтувати цей проїзд. Тому і вирішили його оновити. Йдеться про ділянку у 250 метрів.

Уже замінили бордюри (близько 700 погонних метрів), зробили пішохідні доріжки. Закінчуємо асфальтування дороги (близько 2 тис. квадратних метрів), – зазначив начальник управління інфраструктури департаменту благоустрою та інфраструктури міськради Дмитро Коробов. 

ремонт12


Дорожній працівник Олександр розповідає:

Спочатку зняли старий асфальт, видуванням видалили його залишки. Потім обробили мастивом і укладаємо новий асфальт. Нині вибираю велике каміння з покриття, аби були гарні стики. 

Дніпрянка Ірина Миколаївна вже багато років мешкає у мікрорайоні, розповідає:

Тут і працюю, часто ходжу по господарських справах. Тому цією дорогою часто користуюся. Вона була вже у геть поганому стані. Дякую, що нам ремонтують цей проїзд. Вже майже доробили. Тепер буде комфортно і безпечно пересуватися.

ремонт11

Нагадаємо, раніше ми писали

Хороші новини. Верховний суд поставив крапку у справі про аеропорт Дніпра