«Це найзатребуваніше у війні»: бійці отримали чергову партію потужних дронів та тепловізорів від Дніпра

Дніпро продовжує системно забезпечувати українських захисників необхідною технікою. Нині армійці отримують ще 60 потужних дронів з тепловізорами, що мають захист від РЕБ,
а також ручні монокулярні тепловізори і низку зарядних станцій, повідомляє Дніпровська панорама.

Військовий Олександр каже:

У нас була одна проблема — не вистачало дронів із тепловізійними камерами. Тому ми звернулися до міського голови Дніпра з проханням надати нам такі. Дуже швидко, дякуємо, відгукнулися. Тепер ми можемо бачити ворога не лише вдень, а й вночі.

Він також висловив вдячність дніпрянам, які допомагають оборонцям держави. 

допомога армії Дніпро

Водночас представник оперативного командування «Схід», майор Ігор також наголошує, що вже не один місяць саме дрони є найзатребуванішою технікою на фронті:

Для наших бригад і полків, які беруть участь у відбитті збройної агресії, це найоптимальніші, найзатребуваніші предмети для війни. Зараз різні хейти по мережах і пресі, мовляв, міські ради не допомагають армії. Я вважаю, що міська рада Дніпра абсолютно тут не має бути згаданою. Тому що від початку агресії ми з ними співпрацюємо. 

Усе оснащення для бійців місто купує безпосередньо за їхніми заявками.
Мер Дніпра Борис Філатов ноголосив:

Продовжуємо допомогу нашим військовим. Ще 25 млн грн на підтримку наших оборонців. Рухаємося далі. Це дуже важливо. І зараз Дніпро, як завжди, перший серед інших територіальних громад у підтримці військових

.Також раніше ми писали Сапери тероборони Дніпра встановлюють рекорди по розмінуванню для просування ЗСУ вперед