Чергування по місту. Робота центру підтримки ветеранів праці та осіб поважного віку «Милосердя» у Дніпрі

У Дніпрі пункти незламності укомплектовані та готові під час відключень світла приймати містян. В один з них, що на базі центру соціальної підтримки дітей та сімей «Барвінок» по вул. Янтарній, 45, завітала начальниця управління соціального захисту департаменту соціальної політики ДМР Ірина Максименко, яка сьогодні чергує містом, повідомляє Дніпровська панорама, посилаючись на інформацію Дніпровської міської ради.

чергова по місту

Пункт забезпечений усім необхідним обладнанням для перебування тут людей у разі тривалого відключення електроенергії. Є окрема кімната для заряджання пристроїв, є спеціальні зарядні станції. Маємо запаси питної та технічної води. Також стоять електрочайники, закуплена кава, чай та печиво. Підготовлений генератор. Облаштована окрема дитяча кімната, щоб дітки могли гратися, розмальовувати та читати, а поруч – кімнатка для мам з немовлятами, тут ми підготували памперси, необхідні речі для догляду за малечею, є ліжечка. До того ж тут щодня чергує медсестра, – показала виконуюча обовʼязки методиста центру соціальної підтримки дітей та сімей «Барвінок» ДМР Олександра Лакома.

Максименко

Тут є все необхідне для комфортного перебування людей. Також побачила у кожній кімнаті пункту незламності кварцову лампу, тут проводиться очищення приміщень. Пункт може прийняти 30 людей. Зазначу, що на базі закладів соціального захисту за 6 адресами є пункти незламності, – уточнила Ірина Максименко.

чергова по місту

Також у рамках чергування завітали до  Дніпровського центру підтримки ветеранів праці та громадян похилого віку «Милосердя». Там піклуються про осіб поважного віку та осіб з інвалідністю, які потребують постійного стороннього догляду, у тому числі серед ВПО. Відвідування чергової співпало з репетицією нової постановки про Україну.

чергова по місту

Вирішили зробити постановку про нашу державу. Більшість учасників – переселенці. Ми не знали, з чого почати, коли зародилась ідея заспівати значущі українські пісні. Так, тут немає професійних виконавців, але ми співаємо душею, – поділилася соцпрацівниця Ірина Лазарєва.

чергова по місту

Не співає, але проводить час за шахами пан Зіновій. Чоловік приїхав з Костянтинівки зі своєю пухнастою подругою – кішкою Бусею.

Я взяв тільки декілька речей власних й кішку, не зміг її кинути. Без неї нікуди. Тут прийняли мене добре. Умови хороші. Дякую за таку підтримку, – поділився Зіновій Столяров.

чергова по місту

У центрі забезпечують належні умови для проживання, соціально-побутове обслуговування, медичну допомогу, консультування, організацію дозвілля. Тут я побачила дуже комфортні умови для мешканців цього центру. Спеціальні вбиральні, які мають тримачі, сидіння. У кімнатах зроблено ремонт, є телевізор, холодильник. Для людей, які не можуть самостійно пересуватися й потребують сторонньої допомоги, є протипролежневі матраци. Також дуже добре харчування. Зазначу, зараз у центрі проживає 46 осіб, із них 33 - ВПО, – підсумувала начальниця управління соціального захисту департаменту соціальної політики ДМР Ірина Максименко.

Нагадаємо, раніше ми писали: Дорогу переходити стало безпечніше: у Дніпрі знак пішохідного переходу став виднішим