Чому не можна встановлювати генератор біля газових мереж

Чому не можна встановлювати генератор біля газових мереж? Зараз на Дніпропетровщині діють графіки відключення електроенергії. Тому люди використовують резервні джерела живлення, один із таких - генератор. Про це повідомляє Дніпровська порадниця з посиланням на Дніпропетровська філія "Газмережі" 

Як зазначає ДСНС, генератор можна використовувати лише на відкритому повітрі. Категорично забороняється його встановлення безпосередньо під вікнами будівель(житлових, адміністративних), бо під час роботи він виділяє чадний газ, який призводить до отруєнь. 

Встановлювати прилад бажано під навісом і так, щоб відстань до найближчої поверхні (стіни,вікна) була не менше 6 м. Інакше можуть спалахнути предмети поблизу.

Дніпропетровська філія «Газмережі»  нагадує: заборонено встановлювати генератори поруч з газорозподільними мережами і використовувати газопроводи для їх закріплення

Від нагрівання газові мережі можуть розгерметизуватися на муфтових і ізоляційних з’єднаннях, та призведе до витоку газу. Тоді це стане причиною не лише припинення розподілу газу, а й виникнення аварійної ситуації.

Нагадаємо, раніше ми писали

Графіки відключення світла в Дніпрі ЦЕК і ДТЕК 11 липня. Важлива інформація